Гандбол. Определился первый финалист Кубка Украины

В непростом для себя поединке запорожский ЗТР все-таки дожал Будивельник из Броваров.

Гандбол. Определился первый финалист Кубка Украины В непростом для себя поединке запорожский ЗТР все-таки дожал Будивельник из Броваров.
Самым результативным игроком матча стал Сергей Бурка, фото ГК ЗТР

Выиграв первый тайм, команда из Киевской области какое-то время лидировала и во втором, но, начиная со счета 17:17, вперед то и дело стали выходить уже запорожцы. А во второй половине второго тайма Будивельник и вовсе сыграл безвольно, позволив сопернику нарастить к финальному свистку свое преимущество до шести мячей.

Кубок Украины. Финал четырех
1/2 финала

Будивельник (Бровары) - ЗТР (Запорожье) - 22:28 (12:10)

Будивельник: Бражник, Потапчук; Анисимов (2), Комаренко, Котеленец (1), Кучер (1), Паламар (1), Петров (2), Покотило (4), В.Садовой (4), Тибулевич (4), Турченко (3), Е.Чуприна.

ЗТР: Комок, Попов; Бурка (6), Ганчев (5), Гурковский (2), Звездов, Константинов (1), Наталюк, Петричко (3), Стецюра (9), Цап.

Семиметровые: 2/2 - 1/0.

Штрафное время: 4 - 8.

Судьи: А.Мищук (Нововолынск), В.Рожков (Ровно).

Соперник ЗТР по завтрашнему финалу определится во втором сегодняшнем матче между командами Мотор-ЗНТУ-ЗАС (Запорожье) и Динамо (Полтава). Неудачник этой пары сыграет в воскресенье с Будивельником в поединке за 3-е место.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Запорізький "Мотор" 11-й раз поспіль став чемпіоном України з гандболуЗапорізький "Мотор" 11-й раз поспіль став чемпіоном України з гандболу
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Україна вперше з 2009 року пробилася на жіночий чемпіонат світу з гандболуУкраїна вперше з 2009 року пробилася на жіночий чемпіонат світу з гандболу
Міжнародна федерація гандболу збереже відсторонення росіян від змаганьМіжнародна федерація гандболу збереже відсторонення росіян від змагань
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу