Гандбол. Названа дата жеребьевки полуфиналов Кубка Украины

Жребий будет брошен 30 марта в 13:00 в офисе ФГУ.

Гандбол. Названа дата жеребьевки полуфиналов Кубка Украины Жребий будет брошен 30 марта в 13:00 в офисе ФГУ.
Фото УГЛ

В ближайшую среду определят и место проведения Финала четырех, намеченного на 16-17 апреля.

Желание принять решающую стадию Кубка изъявили три клуба - Будивельник (Бровары), Динамо (Полтава) и Мотор-ЗНТУ-ЗАС (Запорожье), сообщает пресс-служба Украинской гандбольной лиги. Не проявил инициативу лишь чемпион страны запорожский ЗТР.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Запорізький "Мотор" 11-й раз поспіль став чемпіоном України з гандболуЗапорізький "Мотор" 11-й раз поспіль став чемпіоном України з гандболу
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Україна вперше з 2009 року пробилася на жіночий чемпіонат світу з гандболуУкраїна вперше з 2009 року пробилася на жіночий чемпіонат світу з гандболу
Міжнародна федерація гандболу збереже відсторонення росіян від змаганьМіжнародна федерація гандболу збереже відсторонення росіян від змагань