бег на 1500 м: Анна Мищенко (4:05.32, рекорд первенства)

бег на 3000 м: Николай Лабовский (8:20.01 сек)

бег на 400 м: Антонина Ефремова (52.47 сек)

бег на 5000 м: Сергей Лебедь (13:49.90 сек)

прыжки в высоту: Андрей Проценко (2 м 22 см)

метание диска: Екатерина Карсак (57 м 20 см)

400 м с барьерами: Анастасия Рабченюк (56.79 сек)

эстафета 4Х400: Дмитрий Островский, Станислав Мельников, Михаил Кныш и Владимир Бураков (3:04.21 сек)

эстафета 4х100 м: Олеся Повх, Ирина Штангеева, Мария Ремень, Наталья Погребняк (43.72сек)

эстафета 4Х400: Дарья Приступа, Анастасия Рабченюк, Алина Логвиненко, Антонина Ефремова (3:27.60 сек).

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Ведущий гандбольный клуб Украины будет играть в чемпионате ГерманииВедущий гандбольный клуб Украины будет играть в чемпионате Германии