"Чикаго Блэк Хоукс" - первый финалист Западной Конференции Кубка Стэнли-2009

"Чикаго" - "Ванкувер" 7:5

В Кубке Стэнли-2009 определились первые полуфиналисты турнира. Это "Чикаго Блэк Хоукс", которые обыграли вчера, 11 мая, "Ванкувер Кэнакс" в шестом матче серии до четырёх побед со счетом 7:5. Соперником "Чикаго" в финале Западной Конференции станет победитель пары "Детройт" - "Анахайм".

1/2 финала Западной Конференции. 6 матч:

"Чикаго" - "Ванкувер" 7:5 (1:1, 2:2, 4:2)

Героем матча стал Патрик Кэйн, который отметился тремя закинутыми шайбами. Кроме того, Джонатан Тоэвс отличился дважды. Одна из его шайб, в третьем периоде, и стала победной.

Во втором полуфинале Западной конференции "Детройт Ред Уингз" ведёт в серии с "Анахайм Дакс" 3:2.

На Востоке борьба идёт не менее напряженная. В противостоянии "Вашингтон Кэпиталс" и "Питтсбург Пингвинс", в котором выступает украинец Руслан Федотенко (на счету Руслана три шайбы в серии с "Вашингтоном"), счет в серии 3:3. Следующим матч, который состоится 13 мая в столице США, и определит участника финала конференции.

В другом противостоянии "Каролина Харрикейнз" ведёт в серии с "Бостон Брюинз" 3:2.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання