Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами

Адміністрація морського порту «Южний» 6 квітня за результатами тендеру замовила компанії «China Harbour Engineering company Ltd.» (Китай) днопоглиблення морського порту «Чорноморськ» на $15,59 млн, або 404,15 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До грудня виконають реконструкцію підхідного морського каналу за $3,36 млн, або 87,15 млн грн. та операційної акваторії першого ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 м за $12,23 млн, або 317,00 млн грн.

Обсяг днопоглиблення з відвезенням ґрунту на відстань 8-10 км становить відповідно 504 тис куб. м та 1,49 млн куб. м. Отже, воно коштує в середньому 173 грн. і 213 грн. за кубометр. Це відповідає торішнім цінам від цієї китайської фірми для самого «Южного» у 170 грн. і 242 грн. за кубометр. Гарантійний строк становить рік.

Сума угод на 9% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі в 444,80 млн грн.

ТОВ «Лігос Уа» скаржилось в АМКУ на дискримінацію. Адмінколегія припинила розгляд скарги, бо фірму ще у вересні 2017 року внесли у «чорний список» компаній, яким на три роки заборона участь у тендерах. «Лігос Уа» було оштрафоване АМКУ на 20,75 млн грн. разом із фірмою «Укрзв’язокпдробуд» за змову на тендері по очистці дна порту «Южний» у 2015 році по зверненню НАБУ. Після цього НАБУ провело затримання низки фігурантів тієї справи включно з тодішнім головою Адміністрації морпортів Андрієм Амеліним.

Китайська «China Harbour Engineering company Ltd.» («CHEC») є інжиніринговим підрядником і дочірньою компанією «China Communications Construction Company» («CCCC»). Серед її підрядів – будівництво портів Гвадар у Пакистані, Хамбантота у Шрі-Ланці, Лолабе в Камеруні, Південь в Ізраїлі.

У травні 2017 року переможець отримав два підряди порту «Южний» на 1,53 млрд грн.

Конкурентами були компанії «Van Oord Dredging and Marine Contractors B.V.» (Нідерланди), «Jan De Nul n.v.» (Бельгія) і «LTD Novadeal» (Кіпр), а на торгах за більшим лотом – ще й ТОВ «Укрстройсервіс» Романа Дубовенка.

Нагадаємо, у січні 2017 року в. о. керівника ДП «АМПУ» став латвієць Райвіс Вецкаганс. На його призначенні наполягав міністр інфраструктури Володимир Омелян, у якого виник конфлікт із попереднім керівництвом «АМПУ». Омелян отримав посаду в уряді за квотою «Народного фронту», але в кінці 2016 року отримав публічну підтримку від першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який є давнім приятелем та бізнес-партнером президента.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Двух бывших начальников элеватора в Луцке отправили под суд за растрату зернаДвух бывших начальников элеватора в Луцке отправили под суд за растрату зерна
Представитель "Дунайского пароходства" задержан за взятку $100 тысячПредставитель "Дунайского пароходства" задержан за взятку $100 тысяч
НКРЭКУ начал устанавливать новые тарифы на тепло и горячую водуНКРЭКУ начал устанавливать новые тарифы на тепло и горячую воду
Международные резервы Украины снова стали меньше $18 млрдМеждународные резервы Украины снова стали меньше $18 млрд
Киевсовет планирует разорвать договор аренды земучастков под "Патриотикой на озерах"Киевсовет планирует разорвать договор аренды земучастков под "Патриотикой на озерах"
Блок рекламы


Похожие новости

НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Після звільнення фіскал десь знайшов 4 мільйони і почав бізнес з родичами прокурора Шемчука
Підтримка німецького софту обійдеться «Укргазвидобуванню» у 2 мільйони на місяць
Последние новости

Подгружаем последние новости