Адвокат Демчини хоче паспортні дані журналістів «Наших грошей», які розкопали «горіхову» історію замголови СБУ

До керівника громадської організації «ТОМ 14» Дениса Бігуса надійшов адвокатський запит із вимогою надати особисті дані журналістів, які готували сюжет про оборудки заступника голови СБУ Павла Демчини. Також адвокат хоче аби Бігус розкрив паспортні дані власників інших сайтів. Про це повідомляється на сайті «Bihus.info».

Адвокат Демчини вимагає надати дані, зокрема «відомості про місце реєстрації/проживання, паспортні дані та актуальні засоби зв’язку» не тільки журналістів-авторів сюжету, але й власників сайтів www.bihus.info, www.zik.ua, www.nashigroshi.org, і навіть тих, хто надає цим сайтам доменні імена.

У запиті вказано що причиною інтересу стало розслідування Аліси Юрченко «СБУ у пошуках хробака зупинило експорт горіхів» про оборудки заступника голови СБУ Павла Демчини.

«На переконання сторони захисту прав та законних інтересів громадянина Демчини П.В., вказаний вище первинний аудіовізуальний твір та всі похідні від нього, містять завідомо недостовірну інформацію у формі фактичних тверджень, що принижують його гідність, честь та ділову репутацію», – йдеться у запиті.

Адвокат Демчини хоче паспортні дані журналістів «Наших грошей», які розкопали «горіхову» історію замголови СБУ Адвокат Демчини хоче паспортні дані журналістів «Наших грошей», які розкопали «горіхову» історію замголови СБУ

Нагадаємо, восени 2015-го журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» з’ясували, що Павло Демчина у статусі заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ ініціював заходи, що призвели до зупинки експорту волоських горіхів під приводом наявності в них «карантинних організмів». У Державній фітосанітарній службі «Нашим грошам» повідомили, що жодного разу не фіксували в українських горіхах «карантинні організми».

Сам адвокат Дмитро Пурлінський знаходиться у Люстраційному списку Майдана як слідчий, який вів справи проти 9 активістів, звинувачених «в організації масових заворушень», а насправді жорстоко побитих «Беркутом», пишуть ЗМІ.

Крім того, раніше Пурлінський виступав адвокатом ПП «Офір» – фірми, замішаної в афері з викрадення цукру на 300 мільйонів з Агрофонду. Під час обшуку за цим провадженням у юридичній компанії «Студія Права», Дмитро Пурлінський звинувачував працівників НАБУ в тому, що їм «наплювати на закон».
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В Украине деградированы десятки миллионов гектаров почвВ Украине деградированы десятки миллионов гектаров почв
Курс евро до конца октября подорожает до 35 гривен  - экономистКурс евро до конца октября подорожает до 35 гривен - экономист
Польша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФПольша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФ
"Нафтогаз" в 2017 году увеличил закупку газа на 3,1 миллиарда кубометров"Нафтогаз" в 2017 году увеличил закупку газа на 3,1 миллиарда кубометров
Нацполиция сообщила об отказе скандальной "Трейд Коммодити" в закупке топливаНацполиция сообщила об отказе скандальной "Трейд Коммодити" в закупке топлива
Блок рекламы


Похожие новости

Після публікації «Наших грошей» прокуратура завела справу про безтендерний ремонт луганським інтернатом
В Добропіллі приховали дані про коштовну автобусну зупинку, замовлену без тендеру
Иран хочет арендовать землю в УкраинеИран хочет арендовать землю в Украине
Мінюст дав 22 мільйони на захист від позову Татарстану щодо рейдернутої Коломойським «Укртатнафти» (прайс адвокатів)
Працівниця Солом’янського суду «зливала» адвокату інформацію по справі БахматюкаПрацівниця Солом’янського суду «зливала» адвокату інформацію по справі Бахматюка
Після публікації «Наших грошей» НАЗК перевірить ректора Одеського університету, який приховав бізнес дружини
“Киевводоканал” хочет повысить тариф на воду в 2018 году“Киевводоканал” хочет повысить тариф на воду в 2018 году
"Укрпочта" хочет получить лицензию на поставку газа (обновлено)"Укрпочта" хочет получить лицензию на поставку газа (обновлено)
Порт «Чорноморськ» хоче викинути портового оператора, який наскаржився на нього в АМКУ
"Укрпочта" хочет заняться поставками газа"Укрпочта" хочет заняться поставками газа
Последние новости

Подгружаем последние новости