«Укрхімтрансаміак» через два роки стягує 5 мільйонів за непоставлене обладнання, проґавивши пеню

Суд зобов’язав ТОВ «Комплексні рішення» повернути ДП «Укрхімтрансаміак» 5 млн грн. переплати за непоставлений товар. Про це йдеться у рішенні Господарського суду м.Києва від 9 червня.

У квітні 2013 року ДП «Укрхімтрансаміак» уклав з ТОВ «Комплексні рішення» договір поставки обладнання для модернізації АСУТП магістрального аміакопроводу Тольятті – Одеса.

У травні 2013 року ДП «Укрхімтрансаміак» перерахував постачальнику майже 5 млн грн. як передплату за обладнання, яке так і не було отримане.

Звертаючись до суду, ДП «Укрхімтрансаміак» хотів також стягнути 323 тис грн. пені за прострочення поставки за період з 28.09.2013 по 28.03.2014.

Однак фірма-постачальник проти нарахування пені заперечила у зв’язку з закінченням спеціального строку позовної давності в один рік, яка застосовується до вимог про стягнення неустойки.

Суд з цими доводами погодився, оскільки однорічний строк позовної давності щодо стягнення пені сплив 29.08.2014, а позов подано до суду 03.03.2015.

Фірмою «Комплексні рішення» володіють Ярослав Олексієнко і Сергій Тимошенко.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Это касается всех: Украинские предприниматели — про обыски в «Нова пошта»Это касается всех: Украинские предприниматели — про обыски в «Нова пошта»
«Это беспредел правоохранительных органов»: руководство «Нова пошта» раскрыло детали обысков«Это беспредел правоохранительных органов»: руководство «Нова пошта» раскрыло детали обысков
«Укрпошта» открывает коворкинг в Главпочтамте
Оточення мера Костянтинівки продало «Електроважмашу» сталі на 93 мільйони
Минобороны закупило смесь для окуривания деревьев вместо дымовых завесМинобороны закупило смесь для окуривания деревьев вместо дымовых завес
Блок рекламы


Похожие новости

150 кг янтаря пытался перевезти украинец через границу с Польшей150 кг янтаря пытался перевезти украинец через границу с Польшей
Дружківський інтернат приховав ціни на ремонт корпусу за 26 мільйонів
Мерія Кривого Рогу відписала 8 мільйонів на таксі у півтора-два рази дорожче ринку
Армія за 79 мільйонів скупилась черевиками у «забаненого» «Талану» до чверті дорожче, ніж торік
Поліція розслідує як «прокладка» освоїла 100 мільйонів на антикорозійній обробці «моста Кірпи»
«Укрпошта» замовила авіакомпаніям перевезень пошти на $5 мільйонів
Службовців «Інженерного центру» підозрюють у роздачі 85 мільйонів за ремонт лікарні в Києві
Донецькі дорожники дадуть кредитору «Донбасенерго» 778 мільйонів за таємний ремонт траси на Харків
«Укргазвидобування» з нульовою економією купило черкаських автобусів Атаман на 130 мільйонів
«Харківобленерго» на чолі з «БППшником» удвадорога купило муфти за 39 мільйонів у фігуранта карних справ«Харківобленерго» на чолі з «БППшником» удвадорога купило муфти за 39 мільйонів у фігуранта карних справ
Последние новости

Подгружаем последние новости