«Укртрансгаз» переплатив сину «регіонала» 45 мільйонів за комп’ютери, гроші рекомендують повернути

Антимопольний комітет виявив порушення на закупівлях ДК «Укртрансгаз» ПАТ «НАК «Нафтогаз України» комп’ютерної техніки у ТОВ «МК Інжиніринг». Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Встановлено, що у 2010 році ТОВ «МК Інжиніринг» узгодило свої дії на тендері з ТОВ «Галант» і отримало замовлення на 30,00 млн грн. У зв’язку зі спотворенням результатів торгів фірми «МК Інжиніринг» і «Галант» оштрафували у розмірі 1 млн грн. та 200 тис грн. відповідно.

Крім того, у вересні 2011 року ДК «Укртрансгаз» ПАТ «НАК «Нафтогаз України» уклав угоду з ТОВ «МК Інжиніринг» на 101,47 млн грн. Під час розслідування встановлено, що «МК Інжиніринг» закуповуючи товар через посередника (за наявності прямого договору з офіційним дистриб’ютором) та додавши власну націнку підвищило вартість товару майже у 3 рази порівняно з реальною вартістю товару, що призвело до перевитрачання бюджетних коштів більш ніж на 45 млн грн. Відомо, що і цього разу єдиним конкурентом було ТОВ «Галант».

Антимонопольний комітет України повідомив «Укртрансгаз», що держкомпанія має право вжити заходи з відшкодування нанесеної їй шкоди, спираючись на рішення комітету.

Власниками «МК Інжиніринг» протягом 2010 року були донеччанка Тетяна Морозова і киянин Сергій Павлов, син Юрія Павлова, тоді заступника голови Київської облради, який належав до Партії регіонів. Сьогодні Павлов залишається позафракційним депутатом.

У 2011 році частку Павлова-молодшого переоформили на Олександра Лук’яненка, менеджера компаній сім’ї Павлових (ТОВ «Енергоресурси України»). З листопада 2011 року фірму перереєстрували на Михайла Морозова (чоловіка Тетяни Морозової) та Олега Німчука.

На вищезгаданого Німчука у 2012 році було переоформлене ТОВ «Компанія Стронг», якою до того володіло ТОВ «Юридична компанія «Стайлінг», де співвласником є Дмитро Нікіфоров, який до кінця 2009 року був співвласником і директором ЗАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Домінанта». З 2010 року пакетом акцій «ЗНІКФ» «Домінанта» заволоділо ТОВ «Танталіт», на яке було зареєстровано «Межигір’я» Віктора Януковича.

Сьогодні власниками «МК Інжиніринг» значаться офшорні компанії «Марана Стар ЛТД. » і «Монтекастілло Стар ЛТД.», зареєстровані на Тортолі (Британські Віргінські острови). Директором залишився Михайло Морозов.

Раніше «Економічна правда» з посиланням на джерело в Державній податковій службі опублікувала дані, які свідчать, що компанія «МК Інжиніринг» виступала посередницькою структурою при перерахуванні коштів від «Укртрансгазу» на інші компанії, які мали статутний капітал до 1 000 грн.

З 2008 року, коли було засновано «Віснику державних закупівель», опубліковано дані про підряди «МК Інжініринг» на 653,20 млн грн.

Власниками ТОВ «Галант», з яким розігрували тендер, незмінно є Сергій Мисник, Сергій Михайленко і Наталія Євдошенко.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
В "доме-монстре" на Подоле за полцены продают квартиры, которые должны снестиВ "доме-монстре" на Подоле за полцены продают квартиры, которые должны снести
Ernst & Young оценила размер теневой экономики Украины в 23,8% от ВВПErnst & Young оценила размер теневой экономики Украины в 23,8% от ВВП
В Житомирской области разоблачили незаконную добычу песка на 14 миллионов гривенВ Житомирской области разоблачили незаконную добычу песка на 14 миллионов гривен
Через границу с Румынией на носилках пытались перенести 146 ящиков сигарет стоимостью 2,5 млн грнЧерез границу с Румынией на носилках пытались перенести 146 ящиков сигарет стоимостью 2,5 млн грн
Молдова может покупать европейский газ на 16% дешевле, чем у "Газпрома", - "Оператор ГТС Украины"Молдова может покупать европейский газ на 16% дешевле, чем у "Газпрома", - "Оператор ГТС Украины"
Блок рекламы


Похожие новости

Гослесагентство начнет продавать необработанную древесину через ProZorroГослесагентство начнет продавать необработанную древесину через ProZorro
На земле Билозир в Киеве незаконно строится многоэтажка, - "Наші гроші"На земле Билозир в Киеве незаконно строится многоэтажка, - "Наші гроші"
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
Последние новости

Подгружаем последние новости