12-річна українська гімнастка потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Українка зробила це вдруге.

12-річна українська гімнастка Софія Тепла встановила новий рекорд Книги Гіннеса, інформує ZN.ua.

© Фото из соцсетей

Уродженка Одеської області змогла віджатися від пола у потрійній гімнастичній складці на одних руках. Юна спортсменка виконала 21 повторення за 30 секунд.

"Тепер уже офіційно! Софія Тепла знову потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Небагато часу довелося тримати інтригу, тому що офіційні представники Великої Британії дуже ретельно оцінювали виконання вправи. І, нарешті, підтвердження та вручення сертифікату", - повідомила мама Софії.

Тепла - наймолодша українка, а також перша дитина в Україні, яка потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Зазначимо, що це її вже другий рекорд та друге попадання до Книги рекордів Гіннеса.

Перший світовий рекорд дівчинка встановила у лютому 2022 року в Мілані, коли за 10,49 секунди вона подолала 20 метрів contortion roll - прогин тіла назад, доки ноги не торкнуться голови.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Втратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоніВтратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоні
Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
Кріштіану Роналду потрапив до Книги рекордів ГіннесаКріштіану Роналду потрапив до Книги рекордів Гіннеса