"Динамо" несподівано втратило очки у матчі УПЛ

Кияни зіграли внічию.

У суботу, 14 квітня, в рамках 21 туру української Прем'єр-ліги львівський "Рух" у Львові на стадіоні "Арена Львів" приймав київське "Динамо", інформує ZN.ua.

"Динамо" залишилося на четвертому місці
© УПЛ

Матч завершився внічию з рахунком 1:1, а команди обмінялися голами у першому таймі.

Рахунок у поєдинку відкрив Ванат, який точно відгукнувся на передачу з флангу від Беніто та відправив м'яч у сітку. Львів'яни зуміли відігратися наприкінці тайму, коли Шепелєв помилився з передачею, удар у Клімчука заблокували захисники, м'яч відскочив точно на ногу Довгому, який обіграв Нещерета та зрівняв результат.

У другому таймі "Динамо" продовжило володіти територіальною ініціативою, проте небезпечнішим виглядав "Рух", який не зумів реалізувати кілька перспективних атак.

"Рух" – "Динамо" – 1:1

Голи: Довгий, 40 – Ванат, 16.

"Рух": Паньків, Роман, Слюсар, Дідик (Холод, 11), Лях, Довгий (Притула, 69), Підгурський, Місик (Альваренга, 69), Таллес (Карабін, 89), Соломон-Отабор, Клімчук.

"Динамо": Нещерет, Тимчик, Дячук, Попов, Вівчаренко, Сидорчук, Лонвейк (Андрієвський, 59), Беніто (Гармаш, 49), Буяльський, Шепелєв (Царенко, 49), Ванат (Рамірес, 64).

Попередження: Попов, Дячук, Андріївський – Довгий, Клімчук, Притула.

Кияни посідають четверте місце в УПЛ. "Рух" йде на 14-й позиції у турнірній таблиці. "Динамо" у наступному турі 22 квітня прийматиме "Шахтар".

Олексій Леонічев, ZN.ua

На матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцієюНа матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцією
Три клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунахТри клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунах
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Ярмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та ІталієюЯрмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та Італією
У Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболуУ Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболу
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії
Український футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубківУкраїнський футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубків
Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській АравіїБензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії
"Дніпро-1 програв грекам у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів"Дніпро-1 програв грекам у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів
"Динамо" розгромило чемпіона Кіпру у контрольному матчі"Динамо" розгромило чемпіона Кіпру у контрольному матчі