"Динамо" упустило перемогу над чемпіоном Латвії у заключному матчі на зборі у Туреччині

Команди обмінялися голами.

"Динамо" повернеться до України
© Сайт ФК "Динамо Київ"

Київське "Динамо" провело заключний контрольний поєдинок на тренувальній зборі в Туреччині.

Команда Мірчі Луческу зустрічалася з чемпіоном Латвії "Валмієрою", а матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Після перерви на 54-й хвилині Віталій Буяльський замкнув передачу з флангу в дотик і вивів динамівців уперед. Проте за три хвилини Геє відправив м'яч у ворота українців і відновив рівновагу.

"Динамо" – "Валмієра" (Латвія) – 1:1

Голи: Буяльський, 54 – Гує, 57

"Динамо": (стартовий склад): Моргун, Караваєв, Дячук, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Гармаш, Буяльський, Волошин, Кабаєв, Ванат

Повне відео матчу

Для "Динамо" це був останній контрольний поєдинок на зборі в Туреччині. Тепер команда повернеться до України, а вже 4 березня зустрінеться з "Інгульцем" у рамках 16-го туру УПЛ.

Данило Слесь, ZN.ua

У Латвії офіційно заборонили грати проти збірних Росії та БілорусіУ Латвії офіційно заборонили грати проти збірних Росії та Білорусі
На матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцієюНа матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцією
Три клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунахТри клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунах
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Ярмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та ІталієюЯрмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та Італією
У Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболуУ Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболу
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії
Український футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубківУкраїнський футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубків
Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській АравіїБензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії