Циганков дебютував у складі іспанської
Циганков вийшов на заміну
© Girona FC

Футболіст збірної України Віктор Циганков дебютував у складі іспанської "Жирони" після трансферу з київського "Динамо".

Півзахисник вийшов на поле у другому таймі поєдинку 20-го туру іспанської Ла Ліги проти "Валенсії". Він замінив Борху Гарсію на 78-й хвилині.

За свою гру українець отримав оцінку 6,1 від порталу WhoScored. Він не відзначився результативними діями, а "Жирона" здобула перемогу з рахунком 1:0.

Нагадаємо, "Жирона" заплатила за 25-річного півзахисника 5 мільйонів євро, а також "Динамо" отримає 50% від наступного продажу гравця.

Цього сезону у складі "Динамо" Циганков зіграв 23 матчі, забив 9 голів і віддав 6 результативних передач.

Данило Слесь, ZN.ua

Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"
Відомий український баскетболіст феєрично дебютував в ОАЕВідомий український баскетболіст феєрично дебютував в ОАЕ
Циганков допоміг "Жироні" відібрати очки у "Барселони"Циганков допоміг "Жироні" відібрати очки у "Барселони"
Українець Циганков увійшов до символічної збірної туру чемпіонату ІспаніїУкраїнець Циганков увійшов до символічної збірної туру чемпіонату Іспанії
Український футболіст Циганков оформив дубль за іспанську "Жирону"Український футболіст Циганков оформив дубль за іспанську "Жирону"
В іспанському клубі відзначили яскраву гру футболіста збірної України ЦиганковаВ іспанському клубі відзначили яскраву гру футболіста збірної України Циганкова
Мудрик відзначився першою результативною дією у складі "Челсі"Мудрик відзначився першою результативною дією у складі "Челсі"
Циганков віддав гольовий пас у другому поспіль матчі чемпіонату ІспаніїЦиганков віддав гольовий пас у другому поспіль матчі чемпіонату Іспанії
"Реал" з українцем Луніним у складі вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу"Реал" з українцем Луніним у складі вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу