Ярмоленко відзначився результативною дією у п'ятому матчі поспіль за "Аль-Айн"

Українець стає лідером клубу з ОАЕ.

Ярмоленко відзначився результативною дією у п'ятому матчі поспіль за
Ярмоленко став лідером "Аль-Айну"
© Al Ain FC

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею у матчі шостого туру чемпіонату ОАЕ за "Аль-Айн".

Команда українця зустрічалася із "Аль-Вахдою". На 57-й хвилині українець віддав навісну передачу на Суфіана Рахімі, який забив свій другий гол у грі.

"Аль-Айн" у підсумку зазнав домашньої поразки з рахунком 2:3. Команда Сергія Реброва після шести турів посідає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ.

При цьому Ярмоленко відзначився результативною дією за клуб уже у п'ятому поєдинку поспіль. Загалом у нинішньому сезоні на його рахунку два голи та чотири асисти у шести матчах.

Нагадаємо, 32-річний Андрій Ярмоленко перейшов до "Аль-Айну" минулого літа у статусі вільного агента після того, як залишив англійський "Вест Хем".

Данило Слесь, ZN.ua

На матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцієюНа матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцією
"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ
Три клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунахТри клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунах
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Ярмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та ІталієюЯрмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та Італією
У Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболуУ Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболу
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії
Український футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубківУкраїнський футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубків
Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській АравіїБензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії
"Дніпро-1 програв грекам у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів"Дніпро-1 програв грекам у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів