Луческу назвав головну причину провалу "Динамо" у матчі з "Дніпром-1"

Наставник киян зазначив, що команда перебувала у поганому психологічному стані, інформує ZN.ua.

Луческу назвав головну причину провалу
Луческу чекає на повернення "Динамо" до Києва
© Динамо Киев от Шурика

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу розповів про те, що призвело до розгрому його команди в матчі з "Дніпром-1" (0:3) у другому турі УПЛ.

Наставник киян зазначив, що проведення поєдинку у Львові вплинуло на гру команди:

"Рішення грати тут було великою помилкою. Я хотів, щоб два матчі – з "Дніпром-1" і з "Зорею" – ми провели у Києві. Хлопці два місяці тому виїхали з України, відтоді не бачили своїх сімей. Тому я наполягав на тому, щоби їхати до Києва.

Ще у матчі-відповіді з "Бенфікою" я відчув, що психологічний стан гравців поганий. І з цієї причини я також хотів, щоб ми поїхали до Києва.

Коли граєш без уболівальників, мають бути додаткові емоції, які дозволять футболістам вийти на матч зі свіжою головою. Цього сьогодні не було. Психологічний стан команди знову був погане. Напевно, у тому числі й з тієї причини, що хлопці надто довго не були вдома, не бачили рідних", – цитує тренера dynamo.kiev.ua.

Також Луческу розібрав саму гру:

"Що стосується самого матчу, то треба визнати, що команда суперника була набагато агресивніша за нас. Плюс, рання заміна в нашому складі внесла свої корективи. Нарешті, ми пропустили гол. Пропустили знову зі "стандарту", знову, як і в матчі з " Бенфікою", не дограв до кінця Бєсєдін.

Коли пропускаєш першим, грається зовсім по-іншому. Після першого голу "Дніпро-1" став діяти ще агресивніше. Відразу змінилася картина на полі.

Ну а в другому таймі футболу практично не було – затягувань часу було стільки, що гри було, напевно, 15-20 хвилин. Ці зупинки були спрямовані на те, щоби нервувати футболістів, щоб кожен займався суперечками, а не грою. Футболу після перерви по суті не було.

Ми зараз у складній ситуації, але треба перебороти цей момент. Сподіваюся, повернення до Києва сприятиме цьому".

Зазначимо, що для "Динамо" та "Дніпра-1" цей матч став першим у новому сезоні УПЛ. Стартовий тур команди пропустили через участь у єврокубках.