"Динамо" мінімально обіграло "Штурм" у Польщі

Динамівці здобули перевагу перед грою-відповіддю.

"Динамо" зробило перший крок до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів
© Сайт ФК "Динамо Київ"

У середу, 3 серпня, у рамках першого матчу 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів київське "Динамо" зустрічалося з австрійським "Штурмом".

Поєдинок був номінально домашнім для "Динамо", але проходив у польському місті Лодзь через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

У першому таймі динамівці більше володіли м'ячем, але створити багато небезпечних моментів біля воріт суперника не виходило. Проте на 28-й хвилині Владислав Дубінчак здійснив простріл з лівого флангу, а Олександр Караваєв завдав точного удару в дотик.

У "Штурма" найбільш активним був нападник Расмус Хойлунн, але у рамці воріт киян впевнено діяв Бущан.

У другому таймі "Динамо" продовжило домінувати та кілька разів могло збільшувати перевагу, тоді як "Штурм" став діяти менш гостро в атаці. Зрештою рахунок на табло не змінився.

"Динамо" – "Штурм" – 1:0

Гол: Караваєв, 28

Поєдинок у відповідь команди проведуть в Австрії 9 серпня.

Переможець протистояння зіграє в раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти переможця пари переможець пари "Бенфіка" – "Мітьюлланд", а той, хто програв, виступить у груповому етапі Ліги Європи.

Варто зазначити, що у попередньому раунді кваліфікації ЛЧ підопічні Мірчі Луческу пройшли "Фенербахче" (0:0, 2:1). "Штурм" лише розпочав єврокубкову кампанію.

Данило Слесь, ZN.ua

У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу: фото та відеоУ США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу: фото та відео
Україна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спортуУкраїна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту
Українець Болдирєв виграв золото мультиспортивного чемпіонату Європи у скелелазінніУкраїнець Болдирєв виграв золото мультиспортивного чемпіонату Європи у скелелазінні
Стали відомі годинні слоти проведення матчів 1-го туру УПЛСтали відомі годинні слоти проведення матчів 1-го туру УПЛ
Українець Малиновський відзначився гольовим пасом у першому матчі нового сезону за "Аталанту"Українець Малиновський відзначився гольовим пасом у першому матчі нового сезону за "Аталанту"