Українська тенісистка-красуня блиснула шикарною фігурою: фото

Одна з найкращих тенісисток України Марта Костюк похизувалася шикарною фігурою.

Фото з демонстрацією своїх форм спортсменка опублікувала у сторіс Instagram, інформує Апостроф.

На знімку Марта позувала перед дзеркалом у купальнику. "Вихідний", - прокоментувала кадр тенісистка.

У рейтинзі найкращих тенісисток планети Костюк посідає 76-те місце. Вище за неї з українок у ранжирі знаходяться Ангеліна Калініна (34-та позиція), Еліна Світоліна (40-ва) та Даяна Ястремська (74-та).

Марта - колишня друга ракетка світу в юніорському тенісі. Три дні тому вона відсвяткувала 20-річчя. Ювілей тенісистка зустріла у Лондоні, де вона не змогла подолати друге коло Вімблдону.

Сергій Антонов, Апостроф

Україна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спортуУкраїна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту
У бою з російськими окупантами загинув український боксерУ бою з російськими окупантами загинув український боксер
Українець Малиновський відзначився гольовим пасом у першому матчі нового сезону за "Аталанту"Українець Малиновський відзначився гольовим пасом у першому матчі нового сезону за "Аталанту"
Ексфутболіст "Динамо" та збірної України знайшов собі новий клуб у ТуреччиніЕксфутболіст "Динамо" та збірної України знайшов собі новий клуб у Туреччині
9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська