Українська тенісистка-красуня блиснула шикарною фігурою: фото

Одна з найкращих тенісисток України Марта Костюк похизувалася шикарною фігурою.

Фото з демонстрацією своїх форм спортсменка опублікувала у сторіс Instagram, інформує Апостроф.

На знімку Марта позувала перед дзеркалом у купальнику. "Вихідний", - прокоментувала кадр тенісистка.

У рейтинзі найкращих тенісисток планети Костюк посідає 76-те місце. Вище за неї з українок у ранжирі знаходяться Ангеліна Калініна (34-та позиція), Еліна Світоліна (40-ва) та Даяна Ястремська (74-та).

Марта - колишня друга ракетка світу в юніорському тенісі. Три дні тому вона відсвяткувала 20-річчя. Ювілей тенісистка зустріла у Лондоні, де вона не змогла подолати друге коло Вімблдону.

Сергій Антонов, Апостроф

Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Легендарний футболіст "Динамо" опублікував перше фото з бойового завдання під Куп'янськомЛегендарний футболіст "Динамо" опублікував перше фото з бойового завдання під Куп'янськом
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
На Київському іподромі провели благодійний турнір, у неділю пройдуть змагання рисистих порід коней (фото)На Київському іподромі провели благодійний турнір, у неділю пройдуть змагання рисистих порід коней (фото)
Українська тенісистка провела матч у парі з росіянкою на турнірі WTAУкраїнська тенісистка провела матч у парі з росіянкою на турнірі WTA