Кияни пропустили від суперника два голи.

"Динамо" пропустило обидва голи у першому таймі
© Сайт ФК "Динамо Київ"

Київське "Динамо" провело свій другий благодійний поєдинок на тренувальному зборі у Швейцарії.

Команда Мірчі Луческу зустрічалася з "Лозанною" і зазнала поразки з рахунком 0:2.

На 5-й хвилині суперник забив гол дальнім ударом, а наприкінці першого тайму встановив остаточний рахунок. Обидва голи собі в актив записав Трей Койл.

"Динамо" - "Лозанна" - 0:2

Стартовий склад "Динамо": Нещерет, Вівчаренко, Боль, Біловар, Кравченко, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Вікентій Волошин, Ванат, Бєсєдін.

Повне відео матчу

Нагадаємо, кияни ведуть підготовку до старту у кваліфікації Ліги чемпіонів. Динамівці зустрінуться з турецьким "Фенербахче" 20 та 27 липня.

Наступний товариський матч динамівці проведуть проти "Сьона" 2 липня.

Данило Слесь, ZN.ua

У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу: фото та відеоУ США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу: фото та відео
Україна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спортуУкраїна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту
Українець Болдирєв виграв золото мультиспортивного чемпіонату Європи у скелелазінніУкраїнець Болдирєв виграв золото мультиспортивного чемпіонату Європи у скелелазінні
У бою з російськими окупантами загинув український боксерУ бою з російськими окупантами загинув український боксер
Українець Малиновський відзначився гольовим пасом у першому матчі нового сезону за "Аталанту"Українець Малиновський відзначився гольовим пасом у першому матчі нового сезону за "Аталанту"