Третя українська тенісистка пробилася до другого кола Вімблдону

Ще одна українка зуміла подолати стартовий бар'єр.

Вімблдон проходить у Лондоні
© btu.org.ua

Українська тенісистка Марта Костюк (№76 WTA) успішно стартувала на турнірі Великого шолома Вімблдоні.

У першому колі 20-річна українка у вольовому стилі здолала Кеті Суон із Великої Британії (№184 WTA) з рахунком 4:6, 6:4, 6:4.

Марта вдруге поспіль зіграє у другому раунді турніру Вімблдону. У наступному колі українка зіграє проти Шуай Чжан з Китаю (№41 WTA).

Також сьогодні свій поєдинок провела Даяна Ястремська, поступившись у двох партіях румунці Богдан.

Зазначимо, що вчора, 27 червня, дві українки Леся Цуренко та Ангеліна Калініна також виграли свої матчі першого кола. У другому раунді Цуренко та Калініна зустрінуться між собою.

Олексій Леонічев, ZN.ua

На фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батутіНа фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батуті
Китаєць Чжилей нокаутував британця та зберіг статус обов'язкового претендента на пояс УсикаКитаєць Чжилей нокаутував британця та зберіг статус обов'язкового претендента на пояс Усика

Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Американська тенісистка обіграла білоруску у фіналі US Open-2023Американська тенісистка обіграла білоруску у фіналі US Open-2023
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Іспанець Алькарас обіграв серба Джоковича у фіналі Вімблдону-2023Іспанець Алькарас обіграв серба Джоковича у фіналі Вімблдону-2023
Казахстанський клуб підписав другого ексфутболіста "Динамо" та збірної УкраїниКазахстанський клуб підписав другого ексфутболіста "Динамо" та збірної України
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Світоліна обіграла першу ракетку світу у чвертьфіналі ВімблдонуСвітоліна обіграла першу ракетку світу у чвертьфіналі Вімблдону
Світоліна обіграла тенісистку з Білорусі і вийшла до чвертьфіналу ВімблдонуСвітоліна обіграла тенісистку з Білорусі і вийшла до чвертьфіналу Вімблдону