"Фенербахче" перед матчами з "Динамо" хоче підсилитись українським футболістом - ЗМІ

Стамбульському клубу потрібний Артем Довбик.

Довбик може опинитися у чемпіонаті Туреччини
© UA-Футбол

Турецький "Фенербахче" зацікавлений у підписанні нападника "Дніпра-1" та збірної України Артема Довбика, повідомляє Fotomac.

За інформацією джерела, клуб уже давно стежить за футболістом і тепер керівництво вирішило зв'язатися з "Дніпром-1", щоб обговорити можливий трансфер.

Очікується, що найближчим часом клуби проведуть першу зустріч із цього питання.

При цьому "Фенербахче" вже 20 та 27 липня проведе два матчі з київським "Динамо" у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Турки хочуть встигнути оформити перехід 25-річного українця до цих поєдинків.

За даними журналіста Екрема Конура, конкуренцію "Фенербахче" готові скласти інші турецькі гранди - "Трабзонспор", "Галатасарай" та "Бешикташ".

Артем Довбик став найкращим бомбардиром минулого сезону УПЛ (14 голів), який не був дограний через війну РФ з Україною.

Данило Слесь, ZN.ua

Україна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спортуУкраїна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту
У бою з російськими окупантами загинув український боксерУ бою з російськими окупантами загинув український боксер
Росіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федераціїРосіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федерації
Збірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдоЗбірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдо
9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська