Украинская легкоатлетка Магучих с лучшим результатом сезона победила на этапе Бриллиантовой лиги в США

В американском Юджине в рамках Бриллиантовой лиги состоялись соревнования по прыжкам в высоту.

Украинка Ярослава Магучих с результатом 200 см одержала победу на турнире. Ярославе эта высота покорилась во второй попытке.

Украинка пыталась прыгнуть 203 см, но эта планка не покорилась ей с трех попыток. Результат Магучих стал лучшим в мире в текущем сезоне.

Отметим, что Магучих выиграла свои первые соревнования на открытом воздухе в нынешнем сезоне.

Бриллиантовая лига является ежегодной серией престижных коммерческих соревнований по лёгкой атлетике.

Напомним, что Магучих в марте стала чемпионкой мира по прыжкам в высоту в помещении. Также Магучих завоевала бронзовую медаль на Олимпиаде-2020 в Токио.

Алексей Леоничев, ZN.ua

Українська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх виграла чемпіонат ЄвропиУкраїнська легкоатлетка Магучіх виграла чемпіонат Європи
Нідерландська легкоатлетка побила два багаторічні світові рекорди за місяцьНідерландська легкоатлетка побила два багаторічні світові рекорди за місяць
Українська легкоатлетка виграла престижний турнір в ІталіїУкраїнська легкоатлетка виграла престижний турнір в Італії
Титулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 роціТитулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 році
Українська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезонуУкраїнська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону
"Це було кринжово": українська легкоатлетка розповіла про повідомлення росіянки після початку війни"Це було кринжово": українська легкоатлетка розповіла про повідомлення росіянки після початку війни
Українська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової лігиУкраїнська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги
Українська легкоатлетка Магучіх з історичним результатом виграла етап Діамантової лігиУкраїнська легкоатлетка Магучіх з історичним результатом виграла етап Діамантової ліги