Украинская легкоатлетка Бех-Романчук заняла второе место на этапе Бриллиантовой лиги в Дохе

Украинка проиграла лишь ямайской спортсменке.

В Катаре прошел первый этап соревнований
© XSport

Украинская легкоатлетка Марина Бех-Романчук заняла второе место на стартовом этапе Бриллиантовой лиги-2022 в катарском городе Доха.

В секторе для тройных прыжков украинка показала результат 14.73 м. Это первый успех Бех-Романчук на соревнованиях под открытым небом в текущем сезоне.

"Это хорошее начало сезона. Спасибо всем за поддержку и все пожелания. Вы лучшие. А также хочу поблагодарить украинцев, которые болели сегодня за меня на стадионе. Я счастлива была иметь такую поддержку, слышать родной язык и видеть наш флаг. Вы были моей мотивацией. Только вместе к победе", - прокомментировала результат соревнований Бех-Романчук.

Первое место с результатом 14.83 м заняла ямайская спортсменка Шаника Рикеттс. Третье место у представительницы Доминиканы Тее Лафонд (14.46 м).

Алексей Леоничев, ZN.ua

Українська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх виграла чемпіонат ЄвропиУкраїнська легкоатлетка Магучіх виграла чемпіонат Європи
Нідерландська легкоатлетка побила два багаторічні світові рекорди за місяцьНідерландська легкоатлетка побила два багаторічні світові рекорди за місяць
Українська легкоатлетка виграла престижний турнір в ІталіїУкраїнська легкоатлетка виграла престижний турнір в Італії
Титулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 роціТитулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 році
Українська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезонуУкраїнська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону
"Це було кринжово": українська легкоатлетка розповіла про повідомлення росіянки після початку війни"Це було кринжово": українська легкоатлетка розповіла про повідомлення росіянки після початку війни
Українська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової лігиУкраїнська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги
Українська легкоатлетка Магучіх з історичним результатом виграла етап Діамантової лігиУкраїнська легкоатлетка Магучіх з історичним результатом виграла етап Діамантової ліги