Украина завоевала дебютную медаль на чемпионате мира-2021 по дзюдо

Бронзовым призером стал Яков Хаммо.

Яків Хаммо

В последний день чемпионата мира по дзюдо, который завершился в венгерской столице, сборная Украины смогла завоевать свою первую медаль.

В весовой категории +100 кг Яков Хаммо стал бронзовым призером.

В решающей схватке украинец одолел представителя Грузии Гелу Заалишвили.

На второй минуте Хаммо провел технический прием, судья оценил как "вазари", а в самом конце схватки украинец провел прием в "иппон" (чистая победа).

Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Україна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального залікуУкраїна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального заліку
У Києві внаслідок ракетного удару Росії загинула юна дзюдоїсткаУ Києві внаслідок ракетного удару Росії загинула юна дзюдоїстка
Українські дзюдоїсти відмовилися їхати на турнір до Таджикистану через допуск росіян і білорусівУкраїнські дзюдоїсти відмовилися їхати на турнір до Таджикистану через допуск росіян і білорусів
Європейський союз дзюдо підтримав участь росіян та білорусів у відбіркових турнірах на Олімпіаду-2024Європейський союз дзюдо підтримав участь росіян та білорусів у відбіркових турнірах на Олімпіаду-2024
На ЧС з дзюдо в Катарі вигнали глядачів із георгіївськими стрічкамиНа ЧС з дзюдо в Катарі вигнали глядачів із георгіївськими стрічками
У Польщі закликали не допускати до змагань дзюдоїстів із Росії та БілорусіУ Польщі закликали не допускати до змагань дзюдоїстів із Росії та Білорусі
У заявці росіян на чемпіонат світу з дзюдо присутні військовослужбовці РФУ заявці росіян на чемпіонат світу з дзюдо присутні військовослужбовці РФ