Стала известна дата чемпионского боя между Джошуа и Пулевым

12 декабря в столице Великобритании.

Энтони Джошуа и Кубрат Пулев

Претендент на звание чемпиона мира в супертяжелом весе Кубрат Пулев (28-1, 14 КО) сообщил, что подписал контракт на бой с чемпионом мира по версиям WBA, WBO, IBF и IBO Энтони Джошуа (23-1, 21 КО).

Один из самых громких боксерских ивентов состоится 12 декабря в Лондоне.

"Нет дороги назад. Пулев - Джошуа. Дата - 12 декабря, место - Лондон.

Дата и место проведения боя теперь не подлежат изменению, и обе стороны подписали официальный контракт", - цитирует Пулева Boxing Scene.

Добавим, что на кону будет стоять чемпионский пояс IBF.

Напомним, 39-летний Пулев провел последний бой в ноябре прошлого года, когда единогласным решением судей победил американца Райделла Букера.

30-летний Джошуа не дрался с декабря 2019 года, когда взял реванш у Энди Руиса и вернул себе титулы чемпиона мира в хэвивейте.

Джошуа та Нганну влаштували дуель поглядів після офіційного оголошення боюДжошуа та Нганну влаштували дуель поглядів після офіційного оголошення бою
Джошуа назвав свого фаворита бою Усик - Ф'юріДжошуа назвав свого фаворита бою Усик - Ф'юрі
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024
Іспанія стала другим фіналістом Ліги наційІспанія стала другим фіналістом Ліги націй
Збірна України стала віцечемпіоном світу з соккиЗбірна України стала віцечемпіоном світу з сокки
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення