Ніхто не давав їй права: Іво Бобул звинуватив Емму Антонюк у публікації скандального інтерв’ю

Іво Бобул в інтерв'ю Еммі Антонюк назвав жінок "розбалуваними" та "меркантильними". Заяви народного артиста здалися журналістці сексистськими, і вона вступила з ним у суперечку. У відповідь співак зі скандалом покинув студію. Після чого в мережі почали активно обговорювати це скандальне інтерв'ю, яке, за словами виконавця, вийшло без його дозволу, інформує Апостроф.

У коментарі сайту KP.UA Бобул заявив, що не давав згоди на публікацію інтерв'ю для YouTube-проекту "Це ніхто не буде дивитись", і звинуватив Антонюк у спробі пропіаритися.

Фото: youtube.com

"Я більше 40 років на сцені, а їй - 32 роки. Це була моя власна думка. Ніхто не давав їй права публікувати це інтерв'ю. Я їй сказав, щоб вона цього не публікувала, але вона не послухалася. Хоче хайпанути? Вона виклала в YouTube нашу розмову телефоном. На це ніхто не має права без дозволу. Це правило журналістики", - зазначив співак.

Для довідки: Згідно з 13 статтею Закону "Про авторське право та суміжні права" журналіст та спікер є співавторами інтерв'ю, тому матеріал вимагає погодження зі співавторами.

У чому суть скандалу

Іво Бобул залишив інтерв'ю після запитання Емми Антонюк про те, що він думає про стосунки і чого навчає 16-річного сина у спілкуванні з жінками. 69-річний артист заявив, що сьогодні "стосунки багато в чому залежать від того, яка жінка знаходиться поряд із чоловіком". На його думку, сучасні дівчата - "розбалувані" та "меркантильні". Співак додав, що "хороші дівчата" сидять вдома і нікуди не ходять.

Емма не погодилася з висловлюваннями співака, і тоді він перейшов на особистості і дорікнув їй у тому, що у свої 32 роки вона не має чоловіка та дітей. Журналістка назвала це "сексистським маренням", після чого Бобул попросив "не мокати його в унітаз", не говорити "всяку херню" і пішов зі студії.

Однак, на цьому скандальний ролик не завершився. Далі були кадри телефонної розмови, в якій Бобул заявив, що не намагався образити жінок, а це Антонюк "зробила його винним у цьому".

Фото: youtube.com

Ось деякі цитати з інтерв'ю від користувачки Twitter "Корабельна сосна"

Фото: Twitter.com/korabelnasosna

Фото: Twitter.com/korabelnasosna

Фото: Twitter.com/korabelnasosna

Фото: Twitter.com/korabelnasosna


Наталка Лавринець, Апостроф

Интересные новости
Помер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозуПомер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозу
Блок рекламы


Похожие новости

Затриманого за побиття підлеглого рівненського обласного воєнкома арештували без права заставиЗатриманого за побиття підлеглого рівненського обласного воєнкома арештували без права застави
Ембер Герд покинула кар’єру в Голлівуді після скандального програшу в суді з Джонні ДеппомЕмбер Герд покинула кар’єру в Голлівуді після скандального програшу в суді з Джонні Деппом
Я був неправий: Іво Бобул вибачився перед жінками, яких звинуватив у меркантильностіЯ був неправий: Іво Бобул вибачився перед жінками, яких звинуватив у меркантильності
Скандал у Чернівцях: лікар звинуватив завідувача поліклініки у побитті: "Прийняв жінку без наряду"Скандал у Чернівцях: лікар звинуватив завідувача поліклініки у побитті: "Прийняв жінку без наряду"
Глущенко з "Дизель шоу" зізналася, як їй живеться за кордоном: "На жаль, ніхто не..."Глущенко з "Дизель шоу" зізналася, як їй живеться за кордоном: "На жаль, ніхто не..."
Джамала після вильоту з польських "Танців із зірками" звернулася із важливим закликом: "Ми пішли, але справа залишилася..."Джамала після вильоту з польських "Танців із зірками" звернулася із важливим закликом: "Ми пішли, але справа залишилася..."
Саніна з The Hardkiss впала в емоційну яму і розповіла, хто допоміг з неї вибратися: "Як ніхто інший піднімають..."Саніна з The Hardkiss впала в емоційну яму і розповіла, хто допоміг з неї вибратися: "Як ніхто інший піднімають..."
Дружина продюсера "Квартал 95" чесно зізналася, як здала на права: "Писали 300 $ ..."Дружина продюсера "Квартал 95" чесно зізналася, як здала на права: "Писали 300 $ ..."
"Ніхто не був готовий до цього": Кухар чесно розповіла про труднощі на посаді директора балетного коледжу"Ніхто не був готовий до цього": Кухар чесно розповіла про труднощі на посаді директора балетного коледжу
"Ти відповіси за все": справа про побиття дівчат своєї однокласниці прийняла новий поворот"Ти відповіси за все": справа про побиття дівчат своєї однокласниці прийняла новий поворот
Последние новости

Подгружаем последние новости