Alina Pash покаялася у публічному обмані українців: "Уся ця історія, це дуже неприємна історія брехні"

Alina Pash

Популярна українська виконавиця Alina Pash (Аліна Паш) розповіла, коли наважилася на брехню.

Українська співачка Alina Pash взимку цього року потрапила до гучного скандалу через те, що вона незаконно приїхала до окупованого росією Криму і підробила довідку про поїздку. В інтерв'ю для YouTube-каналу "Палає" вона зізналася у публічній брехні з приводу своєї поїздки на анексований півострів.

Виконавиця зізналася, що спочатку справді вагалася, як саме вона потрапила на територію анексованого півострова. Пояснюється це тим, що поїздка відбулася у 2015 році та всіх деталей співачка нібито не могла згадати. Крім того, дався взнаки тиск з боку журналістів і ведучих.

Alina Pash все ж таки визнала, що таки незаконно в'їжджала до Криму з території росії. Також співачка підтвердила, що історія з довідкою — це теж брехня, через яку їй дуже прикро.

"Я розумію, що це не класно, це тупо та безвідповідально, і я беру на себе цей рюкзак з камінням, який мені потрібно буде нести. Я приймаю на себе цю відповідальність зараз. Це був публічний обман, значить. І мені дуже прикро, що він такий гучний стався і ще й перед такими подіями. Хоча моя пісня була зовсім протилежною. Вся ця історія, це дуже неприємна історія брехні. Брехні з метою зробити щось хороше", — додала Alina Pash.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Кетрін Зета-Джонс показала рідкісне фото з підрослими дітьми - дуже схожі на батьківКетрін Зета-Джонс показала рідкісне фото з підрослими дітьми - дуже схожі на батьків
Alina Pash згадала, як одним фото поставила під удар своїх рідних: "На них полився хейт..."Alina Pash згадала, як одним фото поставила під удар своїх рідних: "На них полився хейт..."
"Дуже важко буде": мешканців багатотисячного міста закликали виїхати, що відбувається"Дуже важко буде": мешканців багатотисячного міста закликали виїхати, що відбувається
"Хто половина з цих людей?": українців здивували імена фіналистів Нацвідбору на Євробачення-2023"Хто половина з цих людей?": українців здивували імена фіналистів Нацвідбору на Євробачення-2023
21-річна онучка Софії Ротару вразила виглядом в образі чорного лебедя: "Дуже гарно вийшло!"21-річна онучка Софії Ротару вразила виглядом в образі чорного лебедя: "Дуже гарно вийшло!"
Діалог між фронтом і тилом: Павло Вишебаба та KOLA зворушили українців піснею-віршем "Доньці"Діалог між фронтом і тилом: Павло Вишебаба та KOLA зворушили українців піснею-віршем "Доньці"
Більшість українців не готові й не готуються до зими: що показало опитуванняБільшість українців не готові й не готуються до зими: що показало опитування
Jerry Heil зібралася на "Євробачення", звернувшись до українців за допомогою: "Обговорюємо..."Jerry Heil зібралася на "Євробачення", звернувшись до українців за допомогою: "Обговорюємо..."
Женька зі "Сватів" задерла сукню, завороживши кожним вигином: "Дуже красиві..."Женька зі "Сватів" задерла сукню, завороживши кожним вигином: "Дуже красиві..."
Последние новости

Подгружаем последние новости