Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук згадала про життя до популярності та шлюбу: "І козу, і корову доїла!"

Ганна Саліванчук

Актриса та дружина продюсера "Квартал 95" Олександра Божкова Ганна Саліванчук відповіла на найцікавіші питання шанувальників.

Дружина продюсера "Квартал 95", відома українська актриса Ганна Саліванчук активно веде соціальні мережі, розповідає про своє життя та ділиться зауваженнями. Також Ганна розповідає про те, що відбувається у її житті та відповідає на цікаві питання.

Ганна також вирішила відповісти, що дійсно любить зиму і в цей період балується активним відпочинком з близькими, супроводжуючи відповідь яскравим кадром. Також артистка відповіла на запитання про харчування: чи вона стримується, коли навколо багато шкідливих смаколиків, а треба бути у формі:

«Тяжко, але я стримую себе!» – зауважує Саліванчук. Щодо родини, Ганна розповіла, що вони завжди поряд, але світитися на фото зараз не планують.

Розповіла Ганна і про життя у селі: «Часто! І картоплю садила, збирала. І козу, і корову доїла!».

Також артистка привернула увагу милими ранковими кадрами із дітьми.

«Сьогодні ранок у мене починається не зі спорту. Так, було чотири дні поспіль зі спортом. А ось Микита на тлі шумить. На цей раз інакше ранок починається. Спорт знову з ранку – це вже трохи перебір був би, крепатура вже така, що я ледве ходжу. Сьогодні будуть тільки гарячі тренування мої і зараз з Нікітосом прибиратимемо!» - Розповіла Ганна під новими кадрами.

Зазначимо, Саліванчук раніше зізналася, що хоче скинути зайві кілограми і заради цього ходить не лише тренуватися, а ще й на «вогненний» масаж.


Дарина Силина, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком"Я таких чоловіків відправляла б на передову": дружина продюсера "Квартал 95" публічно присоромила людей під своїм будинком
Alina Pash згадала, як одним фото поставила під удар своїх рідних: "На них полився хейт..."Alina Pash згадала, як одним фото поставила під удар своїх рідних: "На них полився хейт..."
"Вічна пам'ять": пішов із життя легендарний український музикант, колеги повідомили про трагедію"Вічна пам'ять": пішов із життя легендарний український музикант, колеги повідомили про трагедію
Голді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта РасселаГолді Хоун зробила рідкісний вихід у світ: як зараз виглядає 76-річна дружина Курта Рассела
Брітні Спірс після скандальної зйомки на пляжі згадала про дітей: "Довелося позбутися"Брітні Спірс після скандальної зйомки на пляжі згадала про дітей: "Довелося позбутися"
Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"
Тарабарова оголосила про вагітність, засвітивши перші фото в цікавому становищі: "Життя переможе цей морок"Тарабарова оголосила про вагітність, засвітивши перші фото в цікавому становищі: "Життя переможе цей морок"
"Що сталося з моїм життям": Джамала заінтригувала новим релізом і концертами за кордоном"Що сталося з моїм життям": Джамала заінтригувала новим релізом і концертами за кордоном
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук чесно зізналася, про що шкодує після 24 лютого: "Мені соромно, що..."
Зірка українських серіалів боягузливо виправдалася за мовчання та життя в рф: "Я не вибираю батьківщину..."Зірка українських серіалів боягузливо виправдалася за мовчання та життя в рф: "Я не вибираю батьківщину..."
Последние новости

Подгружаем последние новости