Крутоголов з "Дизель шоу" знайшов виправдання другові, який потрапив у скандал із Мішиною: "Пристрелили на очах його..."

Крутоголов з "Дизель шоу" знайшов виправдання другові, який потрапив у скандал із Мішиною: "Пристрелили на очах його..."

Євген Крутоголов зізнався, що не вважає вчинок продюсера Бланара правильним, а навпаки, але виправдання все ж таки йому знайшов.

Популярний український актор комедійного проекту "Дизель Шоу" Єгор Крутоголов пояснив, чому шеф-редактор "Дизель Студіо" Олексій Бланар назвав українську актрису Ксенію Мішину політичною хвойдою. Виправдати свого друга він спробував в інтерв'ю радіоведучому Славі Дьоміну на Youtube.

Євген Крутоголов зізнався, що не вважає вчинок продюсера Бланара правильним, а навпаки. Тому він попросив колегу вибачитись. Такі слова Бланара у бік Мішина актор пояснює тим, що він перебував в окупації.

"Звичайно, так говорити не можна, але їй не слід було такого говорити... Він потрапив в окупацію. До нього приїхали на танку, розламали ворота. У нього троє дітей, вони були на вулиці, на них націлили автомати. Почали обшуки та інше. Вони 17 днів перебували в окупації, багато натерпілися. Коли він почув, що нас порівняли з рашистами, саме Ксенія, його рвонуло просто", – розповів Єгор Крутоголов .

Також він додав, що Олексій Бланар та його родина не постраждали, проте на звірства надивилися.

"Вони пристрілили на очах його дітей собаку і хотіли пристрелити другого. Але другого встигли забрати. Вирвали танком генератор, обшукували будинок і так далі. Дітей не чіпали, але цілилися в них зброєю", - додав Єгор Крутоголов.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських
Дочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядомДочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядом
Блок рекламы


Похожие новости

У Києві попрощалися з азовцем "Хірургом", який загинув під час захисту Маріуполя: фото та відеоУ Києві попрощалися з азовцем "Хірургом", який загинув під час захисту Маріуполя: фото та відео
"Ти погана. Україна погана і програє. Росія вас переможе": скандал спалахнув у німецькій початковій школі"Ти погана. Україна погана і програє. Росія вас переможе": скандал спалахнув у німецькій початковій школі
Кароль зв'язалася з продюсером, який співпрацює з російськими зірками: "В одному ряду з вами..."Кароль зв'язалася з продюсером, який співпрацює з російськими зірками: "В одному ряду з вами..."
Дьомін різко пройшовся по відомиму продюсеру, який зрадив Україну: "Юрчик-шмальчик вирішив поміняти ім'я"Дьомін різко пройшовся по відомиму продюсеру, який зрадив Україну: "Юрчик-шмальчик вирішив поміняти ім'я"
Сестра Поплавської влаштувала скандал із "Дизель шоу", Крутоголов розповів, навіщо їй це: "Вона хоче..."Сестра Поплавської влаштувала скандал із "Дизель шоу", Крутоголов розповів, навіщо їй це: "Вона хоче..."
Немає ніякого виправдання: українці відреагували на звернення Ані Лорак в соцмережах
Крутоголов із "Дизель шоу" розповів про стан сина, який серйозно постраждав у ДТП: "Зараз хлопчик..."Крутоголов із "Дизель шоу" розповів про стан сина, який серйозно постраждав у ДТП: "Зараз хлопчик..."
Знову скандал: глядачі незадоволені рішенням журі нацвідбору на "Дитяче Євробачення-2022"Знову скандал: глядачі незадоволені рішенням журі нацвідбору на "Дитяче Євробачення-2022"
По ведучому "Ревізора", який зрадив Україну, жорстко пройшовся Дьомін: "Тепер Вадімка працює на..."По ведучому "Ревізора", який зрадив Україну, жорстко пройшовся Дьомін: "Тепер Вадімка працює на..."
Зірка "Папіка" Петрожицька назвала ім'я російського актора, який зв'язався з нею: "Дуже довго мовчав..."Зірка "Папіка" Петрожицька назвала ім'я російського актора, який зв'язався з нею: "Дуже довго мовчав..."
Последние новости

Подгружаем последние новости