Село під Києвом четвертий місяць йде під воду: ексклюзивні фото з Демидова
У селищі Демидів під Києвом досі затоплені двори будинків та на городи. Ще наприкінці лютого для недопущення російських окупантів до столиці українські військові підірвали захисну споруду, інформує
Про те, яка ситуація в населеному пункті, повідомив фотокореспондент "Апострофа" Роман Пєтушков.
Селище Демидів Вишгородського району Київської області. Тут все ще підтоплені десятки будинків та городів. Затоплено декілька вулиць.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/54cb2a531fa30e847ba6a5d6c0bb41a7.jpg)
Через дощі вода почала знову підніматись, тому навіть в місцях, де візуально не видно води - справжнє болото.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/056b6acef8f67b999c383bb4abebc84a.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/6c08e3dbdd531f7ab31c8230af587d01.jpg)
Я завітав до двох будинків, де люди погодились показати, що сталося з їхнім майном.
Всі підвали затоплені, багато фруктових дерев загинуло.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/f43e128a0daa639a1264e061920fada8.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/1c1fe777eff038131bfd47f7cd480f80.jpg)
А в одного з чоловіків вода декілька тижнів стояла прямо в будинку, тепер він змушений міняти підлогу у всій оселі, під якою тепер грибок і запах нечистот.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/e0bf9b26d087f76144072ac7f547c3ff.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/d161591d147473a9a450dc6e0c75c2d8.jpg)
Загалом у містечку підтоплено майже 20% осель та ділянок, люди втратили городи і в затоплених плавнях річки Ірпінь.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/1cb0bb4ead135f8df4f741a7b7bc9bb9.jpg)
На жаль, відсьогодні у людей перестали викачувати воду через пожежі торф'яників у Іванківському районі, тому всі помпи ДСНС перекинули туди, а вода знову почала підніматись.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/cbc71b3380406bb2b7200c8898e211cb.jpg)
Прогнози погоди теж невтішні, наступного тижня очікують дощі, тож люди налаштовані не надто оптимістично, хоча і з розумінням ставляться до того, що якби не річка Ірпінь, то росіяни на цьому напрямку могли впритул дістатись Києва і бої могли точитись в Лютежі та Нових і Старих Петрівцях.
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/eee3db9bd21c3c50dc0c7f91e4c916b8.jpg)
![](https://novostey.com/i4/2022/07/08/ebada293b4c8f337238885b81283ee54.jpg)