Нову вакцину проти COVID-19 схвалено в США

Ця вакцина, вже четверта з розроблених у США, складена за традиційною методикою на основі білка, на відміну від мРНК-вакцин, інформує ZN.ua.

Нову вакцину проти COVID-19 схвалено в США
© Василь Артюшенко, ZN.UA

Консультанти Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC) сьогодні одноголосно проголосували за рекомендацію використовувати вакцину NVAX.O COVID-19 компанії Novavax для осіб віком від 18 років, повідомляє "Голос Америки".

Це щеплення було схвалено Консультативним комітетом з практики імунізації CDC (ACIP). Директор CDC Рошель Валенскі ще має підписати рекомендації, перш ніж вакцина стане доступною у США.

Уряд забезпечив 3,2 мільйона доз вакцини Novavax, але чекає, поки компанія завершить тестування їхньої якості, перш ніж вони будуть допущені до застосування. Novovax сподівається завершити тестування у найближчі кілька тижнів.

Минулого тижня управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) США дозволило використовувати вакцину для первинної вакцинації. Йдеться таким чином про четверту вакцину проти COVID, дозволену для використання серед дорослих у США.


Юлія Мельничук, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости