Україну скують пекучі морози: де і коли буде аж до -20

Україну скують пекучі морози: де і коли буде аж до -20

В Україну заходить справжнє морозне повітря, дано прогноз на Різдво.

За словами синоптикині Наталки Діденко, найближчої ночі температура повітря найнижча очікується у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях.

Там буде аж - 10-18 градусів! Але і це не межа - при проясненнях на північному сході України ймовірно місцями до -17-20 градусів!

На решті території України вночі -4-11 градусів, у південній частині та на заході 0-5 градусів морозу. Вдень 7-го січня температура повітря становитиме 3-9 градусів морозу, на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині, Луганщині Полтавщині -10-14 градусів.

У південній частині близько нуля, у західних областях 0+5 градусів», - розповіла Діденко.

зима погода Люди сніг холод мороз

Щодо опадів, то найближчої ночі дощ та мокрий сніг передбачаються у західних областях, вранці та вдень опади підсунуться до Вінниччини, Одещини. Але більша частина території України буде без опадів.

У Києві сьогодні, ближче до Святвечора, мороз почне посилюватись, температура повітря знизиться до -7-10 градусів.

В ніч на 7-го січня, очікується похолодання до -10-12 градусів. Вдень на Різдво у столиці передбачається -6-8 градусів. Скоріш за все, без снігу.

Синоптикиня зазначила, що відбудеться справжній різдвяний калейдоскоп, який влатшує українцям від 20 градусів морозу до 5 градусів тепла.

сніг, погода, прогноз, зима

Але вже під Маланки-Василя, 13-14 січня, морози поступляться теплішому повітрю.


Катерина Петренко, politeka.net

Последние новости

Подгружаем последние новости