Чому небезпечно заряджати смартфон під подушкою

Правила зарядки смартфонів не можна ігнорувати, інакше можна завдати шкоди своєму пристрою. Зокрема, категорично не можна заряджати смартфон на холоді, сонці, а також за будь-яких обставин, які призводять до додаткового перегріву.

Стало відомо, чому небезпечно заряджати смартфон під подушкою

Справа в тому, що будь-який смартфон продовжує працювати навіть у вимкненому стані та виділяє тепло. Якщо заряджати його в сумці через Powerbank, або під подушкою, де пристрій також нагрівається, це все веде до перегріву.

Однак, якщо температура навколишнього середовища для зарядки не перевищує 20 градусів і показники вологості в нормі, тоді шкоди не буде особливо, якщо звичайно не залишати смартфон на зарядці на всю ніч.

Стало відомо, чому небезпечно заряджати смартфон під подушкою
Робити це вкрай не рекомендується. Пристрій за ніч зарядиться до 100% і буде і далі підключений до зарядки. Постійна підтримка заряду призводить до мікроциклів (заряд до максимальної напруги, відключення живлення та подальший неглибокий розряд, підключення живлення та знову заряд на максимальну напругу). Це також супроводжується нагріванням акумулятора під час заряджання. Все це швидше виводить акумулятор з ладу, і смартфон тільки швидше потім розряджатиметься.

В ідеалі заряджати смартфон до 70-80% та підтримувати заряд не нижче 20%.

Раніше повідомлялося про важливі правила підключення смартфона до розетки.


Лобанова Єлизавета, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости