Після приходу Маска Twitter покинули 80% співробітників — CNBC

Після того, як Ілон Маск купив Twitter штат компанії скоротився приблизно до 1 300 співробітників, з яких менше ніж 550 інженерів, що працюють на повну ставку. Про це повідомляє CNBC.

Після приходу Маска Twitter покинули 80% співробітників — CNBC
Фото: fraza.com

Деталі

Згідно з внутрішніми документами компанії, до приходу Маска в компанії працювало близько 7,5 тисяч осіб. Наразі їх кількість скоротилась до 1,3 тисячі, з яких ще 75 перебувають у відпустці.

Також близько 1,4 тисячі відсторонених співробітників Twitter, які все ще отримують зарплату, але більше не будуть виконувати свої колишні обов'язки в соціальній мережі.

За словами інженера, який звільнився з компанії, втрата працівників і скорочення штату ускладнить надійну підтримку сервісу та створення нових функцій. Він пояснив, що кодова база компанії є величезною, і вимагає знання різних платформ і мов програмування для підтримки різних частин Twitter — наприклад, рекламних сервісів та основної хроніки.

Маск також залучав в Twitter близько 130 осіб з інших своїх бізнесів, включаючи Tesla, SpaceX і The Boring Company.Последние новости

Подгружаем последние новости