Українцям при покупці нових автомобілів тепер потрібно менше платити

В Україні спростили реєстрацію нових автомобілів, прибравши кілька застарілих правил. Про це йдеться у Постанові Кабміну №437.

Українцям при покупці нових автомобілів тепер потрібно менше платити

По-перше, тепер державна реєстрація автомобіля за бажанням власника може проводитись продавцем цього ТЗ на підставі заяви. Ця заява подається від імені власника відповідно до договору купівлі-продажу.

Таким чином, українцям більше не потрібні нотаріальні доручення на реєстрацію автомобіля від власника. Чому? Тому що власник може прямо в договорі купівлі-продажу вказати особу, якій він довіряє зареєструвати машину.

Практично це виглядає так. Якщо раніше при покупці нового автомобіля доводилося виписувати нотаріальне доручення на його реєстрацію від власника працівника автосалону, то тепер це робити не потрібно. В результаті покупцю нового автомобіля не потрібно сплачувати за послуги нотаріуса.

По-друге, тепер покупець нового автомобіля може не отримувати номерний знак для разових поїздок або номерний знак "Транзит" у тому випадку, якщо автомобіль до місця державної реєстрації не доставляється своїм ходом. При цьому в акті огляду проданого ТЗ та в оформленому в електронному реєстрі акті приймання-передачі робиться відмітка "Не видавалась".

Що це означає на практиці? Це означає економію коштів, адже не потрібно платити за транзитні номери.

Таким чином, завдяки Кабміну, тепер при покупці нового автомобіля не потрібно платити зайві гроші за послуги, які в принципі не потрібні. Стане простіше купувати та реєструвати ТЗ.

Українцям при покупці нових автомобілів тепер потрібно менше платити

Нагадаємо, влітку 2023 року МВС планує провести реформу сервісних центрів та процесу складання теоретичного й практичного іспитів на отримання посвідчення водія. Головна мета цієї реформи – знизити до мінімуму корупцію при отриманні посвідчення водія.

Так, із 148 до 55 знизиться кількість територіальних сервісних центрів МВС. Це дозволить МВС краще контролювати їхню діяльність. Звільнять частину працівників (тих, на які були скарги). Усі співробітники пройдуть спеціальну перевірку на благонадійність.

Крім того, під час теоретичного іспиту на отримання посвідчення водія буде контролюватись вся площа класу. Вестиметься відео та аудіозапис. Планують фіксувати кожен рух кандидатів та екзаменаторів.

Також вестиметься аудіо та відеозапис усіх рухів кандидатів та екзаменаторів під час практичного іспиту. Для цього автомобілі обладнають спеціальною технічною системою.

Раніше стало відомо, що в Україні заборонили дві літери для індивідуальних автомобільних номерних знаків.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
Кросовер Hyundai Tucson: шпигуни показали оновлену версіюКросовер Hyundai Tucson: шпигуни показали оновлену версію
Dacia розробить нові бюджетні седан та універсалDacia розробить нові бюджетні седан та універсал
У Мережі випадково показали Toyota Camry нового поколінняУ Мережі випадково показали Toyota Camry нового покоління
Блок рекламы


Похожие новости

ТОП-5 недорогих, але надійних гібридних автомобілівТОП-5 недорогих, але надійних гібридних автомобілів
ТОП-10 популярних в Україні автомобілів з КитаюТОП-10 популярних в Україні автомобілів з Китаю
Поліція вилучила 28 “гуманітарних“ автомобілів, які хотіли продати волонтериПоліція вилучила 28 “гуманітарних“ автомобілів, які хотіли продати волонтери
Обережно при покупці: 5 найбільш ненадійних кросоверівОбережно при покупці: 5 найбільш ненадійних кросоверів
ТОП-5 недорогих автомобілів, які не популярні, але потребують увагиТОП-5 недорогих автомобілів, які не популярні, але потребують уваги
При оскарженні штрафу за порушення ПДР потрібно сплачувати судовий збір, - судПри оскарженні штрафу за порушення ПДР потрібно сплачувати судовий збір, - суд
Поліція розповіла про нові схеми викрадення автомобілів в УкраїніПоліція розповіла про нові схеми викрадення автомобілів в Україні
ТОП-10 нових автомобілів, які продають дорожче, ніж рекомендуютьТОП-10 нових автомобілів, які продають дорожче, ніж рекомендують
Дніпропетровська облрада витратила понад 9 млн грн на прокат автомобілів з водіями – "Наші гроші"Дніпропетровська облрада витратила понад 9 млн грн на прокат автомобілів з водіями – "Наші гроші"
Теоретический іспит на отримання водійського посвідчення тепер можна здавати в ЦНАПахТеоретический іспит на отримання водійського посвідчення тепер можна здавати в ЦНАПах
Последние новости

Подгружаем последние новости