"Укрзалізниця" анонсувала запуск до Євросоюзу нового типи поїздів

Випробування в Україні пройшло успішно.

"Укрзалізниця" вже в червні планує запустити тестовий контрейлерний потяг до країн Євросоюзу. Про це повідомив директор з комерційної роботи та логістики "Укрзалізниці" Тимофій Мураховський, пише Rail Insider, інформує ZN.ua.

© unsplash/@synkevych

Зазначається, що випробування платформи для контрейлерних перевезень у внутрішньодержавному сполученні пройшли успішно. Тепер черга відправлень за кордон.

"Ми здійснили тестовий прогін платформи, на якій стояв не тягач і напівпричіп, а саме напівпричіп. Це випробування дуже успішно пройшло. Ми маємо можливість сформувати парк близько 100 платформ. Це буде дуже інноваційна для України розробка перевезень. Плануємо цього місяця здійснити першу тестове перевезення за кордон. Дуже сподіваємося, що наступного місяця ми запустимо перший тестовий поїзд із контрейлерами", – сказав Мураховський.

Введення регулярних контрейлерних перевезень дозволить скоротити логістичні витрати та вирішити дефіцит водіїв.

Контрейлери – це автомобільні причепи, пристосовані для буксирування сідельними тягачами у складі автопоїзда. Основна перевага таких перевезень - поїзд може доставити на велику відстань одразу кілька десятків напівпричепів, що дозволяє знизити вартість перевезень.


Олена Середа, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости