Volkswagen готується до початку продажу нового VW ID.3

Компанія Volkswagen планує незабаром випустити на ринок оновлений електричний хетчбек VW ID.3. Фотошпигуни вперше його помітили під час тестів на дорогах загального користування та показали його фотографії в Мережі.

Volkswagen готується до початку продажу нового VW ID.3

У 2020 році почався продаж хетчбека VW ID.3, який став першою моделлю в новому електричному сімействі ID компанії Volkswagen. Зараз у цьому сімействі налічується вже шість моделей, якщо враховувати седан ID.7, який незабаром з'явиться у продажу.

Оновлений ID.3 тестують без камуфляжу. Судячи з шпигунських фотографій, цей хетчбек зовні зазнав мінімальних змін. ID.3 отримав новий бампер, завдяки чому цей електромобіль тепер виглядає традиційніше, так, як автомобілі Volkswagen з двигунами внутрішнього згоряння. У нас склалося враження, що тепер у нього краща аеродинаміка, ніж раніше.

Деякі ЗМІ стверджують, що на фото перед нами Volkswagen ID.3 другого покоління. Зрозуміло, що це не так. Перед нами оновлена версія. Так, дизайн у неї зміниться, але не кардинально.

Volkswagen готується до початку продажу нового VW ID.3

Що ж до салону, то в ньому теж відбудуться певні зміни. Volkswagen раніше повідомив, що новий ID.3 матиме 12,0-дюймовий сенсорний дисплей, а не 10-дюмовий, як у моделі поточного року випуску. Крім того, на центральній консолі буде два підсклянники. Загалом салон стане якіснішим. Буде оновлено програмне забезпечення. Можливо, з'явиться нове обладнання та побільшає сучасних технологій.

В електричній силовій установці, мабуть, жодних змін не відбудеться. Покупцям запропонують такі ж версії, як і у моделі поточного року випуску. Наразі є кілька версій, залежно від запасу ходу (330 км, 430 км та 550 км). Топова версія до 100 км/год розганяється за 7,3 секунд. Дуже непоганий показник для невеликого електромобіля.

Попит на VW ID.3 у Європі високий. Тому покупці, які зроблять замовлення на оновлений VW ID.3, отримають його лише десь наприкінці 2023 року. Зробити попереднє замовлення можна буде вже найближчим часом. Такий електромобіль у базовій комплектації коштуватиме від 43 995 євро (всього буде три комплектації).

Volkswagen готується до початку продажу нового VW ID.3

Нагадаємо, раніше стало відомо, що VW Golf через кілька років, коли він отримає нове покоління, з'явиться версія з електричною силовою установкою.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости