Оновлений Mercedes-Benz G-Class стане помірним гібридом

Компанія Mercedes-Benz у 2024 році випустить на ринок оновлений позашляховик Mercedes-Benz G-Class. За даними видання JESMB, яке посилається на інсайдерську інформацію, новий Гелендваген отримає помірні "м'які" гібридні силові установки (Mild Hybrid).

Оновлений Mercedes-Benz G-Class стане помірним гібридом

У 2022 році фотошпигуни кілька разів помічали під час дорожніх тестів оновлений Mercedes-Benz G-Class. У Мережі навіть показували фотографії Mercedes-Benz G-Class з електричною силовою установкою (у електричного Гелендвагена буде чотири електромотори).

Судячи зі шпигунських фотографій, оновлений Mercedes-Benz G-Class отримає незначні зміни у дизайні кузова. Але він матиме серйозні зміни в лінійці двигунів. Так, кожна версія знаменитого німецького позашляховика отримає гібридну силову установку із 48-вольтовим стартер-генератором. Такі гібридні силові установки дозволять значно знизити витрати пального та рівень викидів СО2.

Оновлений Mercedes-Benz G-Class стане помірним гібридом

Помірна гібридна силова установка буде навіть у топової версії AMG. Нагадаємо, ця версія оснащується 4,0 л двигуном V8 потужністю 585 к.с.

Нагадаємо, у 2021 році офіційно показали концепт Mercedes-Benz EQG. Це електрична версія стандартного Гелендвагену. Вона оснащується чотирма електромоторами і має запас ходу 600 км. У продажу такий позашляховик з'явиться у 2024 році.

Раніше стало відомо, що Mercedes-Benz почав випробувати новий універсал E-Class.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости