Каталонская “Барселона” была признана лучшей командой года по версии Ассоциации европейских клубов.

Об этом сообщает “Корреспондент” с ссылкой на официальный сайт испанского клуба.

Эту награду каталонцы получили за успешное выступление в прошлом сезоне. Отмечается, что такую же награду Барселона получила в 2011 году, таким образом, став первым клубом, который был признан лучшей командой года дважды.

Награду "сине-гранатовым" вручил председатель ECA Карл-Хайнц Румменигге.

Напомним, в прошлом сезоне Барселона выиграла Кубок Испании, национальный чемпионат, а также стала победителем Лиги чемпионов.

Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Український футбольний талант підписав новий довгостроковий контракт із клубом АПЛУкраїнський футбольний талант підписав новий довгостроковий контракт із клубом АПЛ
"Шахтар" проведе благодійний матч із клубом АПЛ на підтримку України"Шахтар" проведе благодійний матч із клубом АПЛ на підтримку України
Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024
Іспанія стала другим фіналістом Ліги наційІспанія стала другим фіналістом Ліги націй
Збірна України стала віцечемпіоном світу з соккиЗбірна України стала віцечемпіоном світу з сокки
Мессі погодив контракт із саудівським клубом – ЗМІМессі погодив контракт із саудівським клубом – ЗМІ