Російські вертолітні лопаті для «Авіакону» подорожчали на 20%

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» ДК «Укроборонпром» 19 лютого уклало угоду з ТОВ «Трейд АГ» про поставку частин вертольотів на 10,06 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 23 квітня у Конотоп поставлять чотири комплекти рульового гвинта 246-3925-00 першої категорії ТУ 246-3925-00. Замовник не опублікував ані договір, ані звіт про його укладення. За даними з відкритих джерел, такі комплекти із трьох лопатей для російських вертольотів Мі виготовляє державне АТ «Московський машинобудівний завод «Вперед».

Комплект коштує 2,52 млн грн., або $93 182 за курсом на дату підписання угоди.

Торік у жовтні «Авіакон» купив їх у цієї ж фірми на 9% дешевше – по 2,28 млн грн., або $85 362, а в серпні на 20% дешевше – по 1,99 млн грн., або $77 657 за комплект.

Крім того, за даними джерела «Наших грошей» у ДФС, у вересні 2017 року компанія «Windrose FZE» (ОАЕ) ввозила в Україну такі лопаті для «Трейд АГ» по $62-68 тис за комплект. З урахуванням 20% ПДВ комплект коштував би $74 400-81 600.

Також у вересні 2017 року «Windrose FZE» ввезла один такий комплект для ПАТ «Мотор Січ» за $71 500. Його ціна із ПДВ дорівнювала би $85 800.

Столична фірма «Трейд АГ» зі статутним капіталом 1 тис грн. створена 5 березня 2014 року. Нею володіє та керує киянин Андрій Марковський. Він також є співзасновником ТОВ «Укравіазапчастина» з Віталієм Марковським та росіянином Олегом Меньшеніним, який володіє російськими ТОВ «Мі Сервіс» і ТОВ «СМЛАвіа».

За однією адресою із фірмою «Трейд АГ» по вул. Дегтярівська, будинок 48, офіс 609-3 зареєстрована ціла низка юридичних осіб із різних галузей.

На початку 2016 року «Трейд АГ» фігурувала як фірма з ознаками фіктивності у кримінальному провадженні №12016200000000013 щодо зловживання посадовцями «Авіакону» службовим становищем із 2013 року. Йшлося про завищення цін за ремонт вертольотів та сприяння призначенню на керівні посади родичів і довірених осіб для тіньових схем закупівель. Крім нинішнього підрядника, згадувались ТОВ «Кросс Авіа» і ТОВ «Авіа Снаб Сервіс». За 2015 рік на рахунки цих фірм перераховано понад 75 млн грн.

Із квітня 2016 року нових ухвал по цій справі в судовому реєстрі не з’являлось.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Это касается всех: Украинские предприниматели — про обыски в «Нова пошта»Это касается всех: Украинские предприниматели — про обыски в «Нова пошта»
«Это беспредел правоохранительных органов»: руководство «Нова пошта» раскрыло детали обысков«Это беспредел правоохранительных органов»: руководство «Нова пошта» раскрыло детали обысков
«Укрпошта» открывает коворкинг в Главпочтамте
Оточення мера Костянтинівки продало «Електроважмашу» сталі на 93 мільйони
Минобороны закупило смесь для окуривания деревьев вместо дымовых завесМинобороны закупило смесь для окуривания деревьев вместо дымовых завес
Блок рекламы


Похожие новости

Кабелі для «Одесаобленерго» від одеситів подорожчали до 10% проти минулого року
Вдвічі подорожчали ліки для хворих на гемофілію киян
«Безальтернативні» для армії черевики «Талану» за чверть мільярда подорожчали на 9% проти минулого року
За місяць контейнери для Вільногірського комбінату Журила подорожчали на 16%
За півроку дорогі мініфутбольні поля для шкіл Дніпра подорожчали ще на 11%
За півроку коштовні туалети залізниці від «регіоналів» за 162 мільйони подорожчали на 19%
«Лисичанськвугілля» замовило російські акумулятори фірмі, яка возила товари «Укрзалізниці» в ОРДЛО
Освітяни Харківщини через антиросійські санкції відкинули дешевші автобуси Святаша за 3 мільйони
За півроку вагони Тігіпка для залізниці подорожчали на третину
«Мотор Січ» за 129 мільйонів відремонтує вертолітні двигуни і редуктори «Авіакону»
Последние новости

Подгружаем последние новости