«Украерорух» змінив страхувальника з донецьких на Антонова, зекономивши відсоток із 30 мільйонів

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України 19 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Страхова компанія «Універсальна» на страхові послуги вартістю 29,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Йдеться про добровільне страхування цивільної відповідальності провайдера аеронавігаційного обслуговування на два роки: з березня 2018 року по березень 2020 року. Тобто покриття шкоди, заподіяної особі, фірмі або їхньому майну під час аеронавігаційного обслуговування в повітряному просторі України та в повітряному просторі над відкритим морем.

Загальна страхова сума на кожний рік страхування за кожний страховий випадок складає $500 млн, у т.ч. ліміт відповідальності на один страховий випадок по відшкодуванню моральної шкоди та тілесних ушкоджень – $25 млн.

Компанія перестрахує не менше 99% від загальної страхової суми на міжнародному ринку страхових послуг за винятком страхового ринку Росії та без залучення її суб’єктів.

Ціна угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 30,00 млн грн.

Переможець «СК «Універсальна» входить у холдинг «Універсальна інвестиційна група» Віталія Антонова (бренди «Галнафтогаз», «Окко» тощо). Пакет із 42% акцій належить кіпрській фірмі «Whiteford Limited», ще 24% має Європейський банк реконструкції та розвитку. Також по 7-8% мають «Goldman Sachs International», «Bedivere Investments Limited» і «Genesis Emerging Markets Opportunities Fund».

Єдиним допущеним конкурентом було ПрАТ «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна». Раніше воно належало російському ЗАТ «ІнВест-Поліс» – дочірній фірмі СПАТ «Інгосстрах», згодом було переведене на кіпрські офшори, а торік його придбав харківський бізнесмен Олександр Ярославський.

До аукціону через відсутність і недоліки документів не допустили ПрАТ «Страхова компанія «Альянс» і ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна», а також ПрАТ «Страхова компанія «Вусо» із групи «ВСК іншуранс груп», міноритарієм якої є співвласник «Індустріального союзу Донбасу» Олег Мкртчан. Останнє у 2015 році отримало аналогічний підряд «Украероруху» вартістю 30 млн грн.

ПрАТ «Страхова компанія «Бусін» в АМКУ домоглась зменшення потрібних для участі у тендері страхових резервів із 2% до 1% загальної страхової суми, але так і не прийшла на нього. «СК «Вусо» через АМКУ змусило замовника прибрати вимогу наявності реєстрації у Державіаслужбі як страховика з обов’язкового авіаційного страхування. Однак обидва скаржника не змогли зменшити необхідний розмір страхових резервів нижче 1%.

Крім того, «СК «ПЗУ Україна» безуспішно оскаржувало в АМКУ своє відхилення.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Киев будет платить детским садикам 2,5 тыс. грн за каждого ребёнка-киевлянинаКиев будет платить детским садикам 2,5 тыс. грн за каждого ребёнка-киевлянина
В "Нафтогазе" прокомментировали отмену ареста активов "Газпрома"В "Нафтогазе" прокомментировали отмену ареста активов "Газпрома"
Wеstinghouse дала Украине разрешение на технологию производства ядерного топливаWеstinghouse дала Украине разрешение на технологию производства ядерного топлива
Госфинмониторинг за год выявил подозрительные операции на 347,4 млрд гривенГосфинмониторинг за год выявил подозрительные операции на 347,4 млрд гривен
"Нафтогаз" уменьшит иск к "Газпрому" с $12 млрд до $2 млрд в случае подписания нового транзитного контракта"Нафтогаз" уменьшит иск к "Газпрому" с $12 млрд до $2 млрд в случае подписания нового транзитного контракта
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Последние новости

Подгружаем последние новости