Оточення Дробота натендерило на СхідГЗК вже півтора мільярди

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 28 березня замовило ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» бензину на 11,76 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року на Жовтоводський майданчик та Новокостянтинівську, Інгульську і Смолінську шахти поставлять 417 т бензину А-92 підвищеної якості Євро виду ІІ класу С чи D наливом по 28 200 грн. за тонну.

Це на відсоток дорожче за середню гуртову ринкову ціну якіснішого бензину А-95, яка, за даними «OilNews», зараз становить 27 930 грн./т.

Договір передбачає оплату протягом півроку після поставки.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки тендер у груднілютому вже двічі відміняли, бо на нього приходив лише нинішній переможець. При цьому на першому тендері він пропонував паливо дещо дешевше – по 26 460 грн./т.

Жовтоводський «Еко-Сервіс» належить Ігорю Ведуті – співзасновнику благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто» разом із Русланом Журилом, нині відстороненим очільником ОГХК, а до того – замдиректора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергія Дробота. Дробот зараз очолює державний концерн «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

Свого часу серед засновників фірми було вищезгадана «Енерджі трейд груп», через ланцюжок пов’язана із самим Журилом.

Із 2008 року «Еко-Сервіс» виграв тендерів на 1,53 млрд грн., майже всі – у СхідГЗК.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Кабмин разрешил "Нафтогазу", "Укрзализныце" и "Укрпочте" избавиться от лишнего имуществаКабмин разрешил "Нафтогазу", "Укрзализныце" и "Укрпочте" избавиться от лишнего имущества
Аутсорсер Intellectsoft уволил киевское руководство. Их обвинили в «угоне» проектаАутсорсер Intellectsoft уволил киевское руководство. Их обвинили в «угоне» проекта
Приватбанк получил рекордную чистую прибыль в размере 27,4 млрд грнПриватбанк получил рекордную чистую прибыль в размере 27,4 млрд грн
Минэкономики передало на приватизацию завод "Электротяжмаш" и ОГХКМинэкономики передало на приватизацию завод "Электротяжмаш" и ОГХК
На крыше дома на Майдане Независимости появилась надстройкаНа крыше дома на Майдане Независимости появилась надстройка
Блок рекламы


Похожие новости

Частину ЗАлКу задешево купило оточення Кропачова та заступника Авакова
Оточення «найліпшого друга» генпрокурора почало підготовку до видобутку берилію в заповіднику
Протеже Кононенка за рік підняв у півтора рази ціну збагачення для «Мирноградвугілля»
9,03 мільярди минулого тижня
«СхідГЗК» замовив юристці Дробота сталь на третину дорожче ринку
«Львівська залізниця» замовила ремонт колісних пар у півтора рази дорожче, ніж торік
7,74 мільярди минулого тижня
Мерія Кривого Рогу відписала 8 мільйонів на таксі у півтора-два рази дорожче ринку
АМКУ стягнув з оточення екс-замміністра інфраструктури символічний штраф за змову на шпальних тендерах
Оточення мера Костянтинівки продало «Електроважмашу» сталі на 93 мільйони
Последние новости

Подгружаем последние новости