Депутат Кернеса не вказав в декларації свій бізнес в окупованому Криму

Депутат Харківської міськради від фракції «Відродження» Ігор Аріх не вказав в декларації за 2015 рік внесок в статутний фонд ТОВ «Престиж Авто Крым», яка зареєстрована в окупованій республіці Крим та працює за російським законодавством.

Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на російський державний реєстру юридичних осіб.

ТОВ «Престиж Авто Крым» була створена Аріхом в 2011 році, а після окупації Криму в 2014 році фірму переоформили за російським законодавством. Вказане підприємство займається торгівлею автомобілями.

Розмір внеску Аріха до статутного фонду ТОВ «Престиж Авто Крым» склав 1,11 млн російських рублів. Цю інформацію в декларації за 2015 рік депутат не вказав.

Співвласником ТОВ «Престиж Авто Крым» є Ірина Губіна, а директором Енвер Решитов. Губіна є засновником декількох фірм, які працюють як в окупованому Криму, так і в Росії. Зокрема, це ТОВ «Еліт Автомоторс» та «Престиж Автомоторс».

Ігор Аріх та Ірина Губіна є засновниками ТОВ «ТМ-Віра» – одного з найбільших харківських перевізників.

Родина та бізнес-партнери Аріха були та є засновниками понад десяти обслуговуючих кооперативів, багато з яких були зареєстровані на вул. Котлова, 216 та Котлова, 210 і отримали від Харківської міськради безкоштовно земельні ділянки. Наприклад, ОК «ЖБК «Еревія» отримало 3 гектари на Білгородському шосе в Харкові.

Від «Наших Грошей»

В українському реєстрі ця кримська ТОВ «Престиж Авто Крым» після окупації півострова була перейменована у ТОВ «Престиж авто Харків» й перереєстрована у Харкові за адресою вул. Котлова (теп. Велика Панасівська), 210.

Засновником фірми крім Аріха є депутат Харківської облради від «Опозиційного блоку» Олександр Губін. Він разом з Аріхом також є власником ТОВ «Транс-інвест». Директором ТОВ «Престиж авто Харків» з 19 квітня 2016 року вказаний Євгеній Сітнянський. Сімя Аріхів також орендує землю в рекреаційних зонах Харківщини.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Новинский выкупил долю Пинчука в Regal PetroleumНовинский выкупил долю Пинчука в Regal Petroleum
Супруга Медведчука увеличила долю в нефтяном бизнесе в РоSSии, - "Схемы"Супруга Медведчука увеличила долю в нефтяном бизнесе в РоSSии, - "Схемы"
"Укрэнерго" допустило веерные отключения из-за жары"Укрэнерго" допустило веерные отключения из-за жары
Максим Гербут обвинил инвестора Андрея Колодюка в вымогательстве доли стартапа. Что говорит КолодюкМаксим Гербут обвинил инвестора Андрея Колодюка в вымогательстве доли стартапа. Что говорит Колодюк
«Чего это стоило? $400 млрд». Билл Гейтс рассказал о величайшей ошибке Microsoft
Блок рекламы


Похожие новости

Депутат Домбровский объяснил, как солнечные батареи на земле используют для злоупотребленийДепутат Домбровский объяснил, как солнечные батареи на земле используют для злоупотреблений
Депутаты запретили устанавливать домашние солнечные электростанции на земле. Но все не так плохо
НАБУ сообщило о подозрении по делу охищении 93,27 млн гривен "Укрзализныци" двум помощникам депутатаНАБУ сообщило о подозрении по делу охищении 93,27 млн гривен "Укрзализныци" двум помощникам депутата
Депутаты спрятали в законопроекте об алиментах налоговые льготы для зеленой энергетикиДепутаты спрятали в законопроекте об алиментах налоговые льготы для зеленой энергетики
Прокуратура подала в суд на компанию киевского депутата БаленкоПрокуратура подала в суд на компанию киевского депутата Баленко
У Луценка закрили справу екс-начальника Миколаївського порту після заходу в його бізнес «протеже» Кононенка
АМКУ оштрафував та забанив фірми екс-депутата, які розіграли мільйон на закупівлі брикетів для освітян
Госпіталь Нацгвардії розіграв в сім’ї депутата-«тимошенківця» третину мільйона на м’ясо
Після звільнення фіскал десь знайшов 4 мільйони і почав бізнес з родичами прокурора Шемчука
Депутат від БПП пролобіював землю для псевдоАТОвця, який виявився родичем директора фірми «порошенківця»
Последние новости

Подгружаем последние новости