«Київпастранс» на трамваях розіграв 64 мільйони між одеситами та їх державними партнерами

«Київпастранс» 22 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Татра-ЮГ» на придбання трамвайних вагонів на суму 64,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2015 року мають поставити п’ять нових трамвайних вагонів 2014-2015 року виробництва з низьким рівнем підлоги. Вартість одного вагону складає 12,89 млн грн. Гарантія складає 12 місяців.

Єдиним конкурентом ТОВ «Татра-ЮГ» було ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова» з дорожчою пропозицією. Директором заводу з жовтня 2014 є Сергій Войт.

Згідно з даними ВДЗ, «Татра-ЮГ» виграло тендерів на суму 180,43 млн грн.

Власниками одеської ТОВ «Татра-ЮГ» значаться Валентина Коваль і Дочірнє підприємство «УкрАгроСоюз». Власником «УкрАгроСоюзу» через МП ТОВ «ОдесЕлектропасТранс ЛТД» є одеситки Інесса Кердівара і Ніна Ладика. Директором є Анатолій Кердівара.

ТОВ «Татра-ЮГ» фігурує у досудовому розслідуванні. За матеріалами суду, у 2011 році «Київпастранс» за результатами тендеру уклав угоду з «Татра-ЮГ» на 34 млн грн. За словами слідчих, «Татра-ЮГ» нібито вступило у змову з єдиним конкурентом – ФОП Олександром Засухою, що призвело до перевитрат державних коштів.

Анатолій Кердівара також є директором СП з іноземними інвестиціями у вигляді ТОВ «Татра-ЮГ». Проти цієї фірми порушено справу про банкрутство у жовтні 2015 року. За матеріалами судової справи, СП «Татра-ЮГ» мала заборгованість перед Державною інноваційною фінансово-кредитною установою на суму 5,66 млн грн з 2011 року. Цього року державна установа звернулася до суду з заявою про визнання СП «Татра-ЮГ» банкрутом, оскільки фірма досі не сплатила борг. Зокрема, у черзі кредиторів знаходиться також «УкрАгроСоюз».

За даними ВДЗ, СП «Татра-ЮГ» виграло тендерів у 2008-2010 роках на суму 95,36 млн грн. Власниками СП «Татра-ЮГ» значаться ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова», виконавчий комітет Одеської міської ради, чеські АО «ЧКД Татра» та «Інекон ЛТД», МП ТОВ «ОдесЕлектропасТранс ЛТД» (засновники Інесса Кердівара і Ніна Ладика). «ОдесЕлектропасТранс» має одну адресу з двома фірмами «Татра-ЮГ».

СП «Татра-ЮГ» також фігурувало у досудовому розслідуванні по кримінальному провадженні щодо зловживання владою та службовим становищем. За матеріалами суду, «Київпастранс» у листопаді 2011 обрав переможцем відкритих торгів ТОВ СП ІІ «Татра-Юг». При цьому, «Киїпастранс» на підставі довіреності від директора придбав у «Татра-ЮГ» трамвайні вагони типу К-1М з нелегітимними ТУ та протоколом випробувань.

У жовтні «Київпастранс» відхилив пропозицію ТОВ «Татра-ЮГ» на постачання аналогічних вагонів на суму 183,75 млн грн. через претензії до документів щодо технічних характеристик. Також «Київпастранс» заявило, що «Татра-ЮГ» зривало терміни поставки по попереднім контрактам 2011-2012 років. ТОВ «Татра-ЮГ» оскаржило рішення про своє відхилення в АМКУ. Утім, суд визнав недійсним рішення АМКУ. Наразі ТОВ «Татра-ЮГ» подала касаційну заяву у Вищий господарський суд.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
В мае Запорожсталь снизила выплавку стали на 6%В мае Запорожсталь снизила выплавку стали на 6%
Испания приняла закон о минимальном базовом доходеИспания приняла закон о минимальном базовом доходе
В Украине вдвое повысят нормы потребления газаВ Украине вдвое повысят нормы потребления газа
Картину украинского художника купили на аукционе более чем за 77 миллионовКартину украинского художника купили на аукционе более чем за 77 миллионов
Топ-10 стран для переезда и инвестиций в 2020 году (инфографика)Топ-10 стран для переезда и инвестиций в 2020 году (инфографика)
Блок рекламы


Похожие новости

Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
Госпіталь Нацгвардії розіграв в сім’ї депутата-«тимошенківця» третину мільйона на м’ясо
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Последние новости

Подгружаем последние новости