«Київпастранс» на трамваях розіграв 64 мільйони між одеситами та їх державними партнерами

«Київпастранс» 22 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Татра-ЮГ» на придбання трамвайних вагонів на суму 64,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2015 року мають поставити п’ять нових трамвайних вагонів 2014-2015 року виробництва з низьким рівнем підлоги. Вартість одного вагону складає 12,89 млн грн. Гарантія складає 12 місяців.

Єдиним конкурентом ТОВ «Татра-ЮГ» було ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова» з дорожчою пропозицією. Директором заводу з жовтня 2014 є Сергій Войт.

Згідно з даними ВДЗ, «Татра-ЮГ» виграло тендерів на суму 180,43 млн грн.

Власниками одеської ТОВ «Татра-ЮГ» значаться Валентина Коваль і Дочірнє підприємство «УкрАгроСоюз». Власником «УкрАгроСоюзу» через МП ТОВ «ОдесЕлектропасТранс ЛТД» є одеситки Інесса Кердівара і Ніна Ладика. Директором є Анатолій Кердівара.

ТОВ «Татра-ЮГ» фігурує у досудовому розслідуванні. За матеріалами суду, у 2011 році «Київпастранс» за результатами тендеру уклав угоду з «Татра-ЮГ» на 34 млн грн. За словами слідчих, «Татра-ЮГ» нібито вступило у змову з єдиним конкурентом – ФОП Олександром Засухою, що призвело до перевитрат державних коштів.

Анатолій Кердівара також є директором СП з іноземними інвестиціями у вигляді ТОВ «Татра-ЮГ». Проти цієї фірми порушено справу про банкрутство у жовтні 2015 року. За матеріалами судової справи, СП «Татра-ЮГ» мала заборгованість перед Державною інноваційною фінансово-кредитною установою на суму 5,66 млн грн з 2011 року. Цього року державна установа звернулася до суду з заявою про визнання СП «Татра-ЮГ» банкрутом, оскільки фірма досі не сплатила борг. Зокрема, у черзі кредиторів знаходиться також «УкрАгроСоюз».

За даними ВДЗ, СП «Татра-ЮГ» виграло тендерів у 2008-2010 роках на суму 95,36 млн грн. Власниками СП «Татра-ЮГ» значаться ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова», виконавчий комітет Одеської міської ради, чеські АО «ЧКД Татра» та «Інекон ЛТД», МП ТОВ «ОдесЕлектропасТранс ЛТД» (засновники Інесса Кердівара і Ніна Ладика). «ОдесЕлектропасТранс» має одну адресу з двома фірмами «Татра-ЮГ».

СП «Татра-ЮГ» також фігурувало у досудовому розслідуванні по кримінальному провадженні щодо зловживання владою та службовим становищем. За матеріалами суду, «Київпастранс» у листопаді 2011 обрав переможцем відкритих торгів ТОВ СП ІІ «Татра-Юг». При цьому, «Киїпастранс» на підставі довіреності від директора придбав у «Татра-ЮГ» трамвайні вагони типу К-1М з нелегітимними ТУ та протоколом випробувань.

У жовтні «Київпастранс» відхилив пропозицію ТОВ «Татра-ЮГ» на постачання аналогічних вагонів на суму 183,75 млн грн. через претензії до документів щодо технічних характеристик. Також «Київпастранс» заявило, що «Татра-ЮГ» зривало терміни поставки по попереднім контрактам 2011-2012 років. ТОВ «Татра-ЮГ» оскаржило рішення про своє відхилення в АМКУ. Утім, суд визнав недійсним рішення АМКУ. Наразі ТОВ «Татра-ЮГ» подала касаційну заяву у Вищий господарський суд.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В работе Приватбанка произошел масштабный сбойВ работе Приватбанка произошел масштабный сбой
Проект бюджета-2020 внесен в РадуПроект бюджета-2020 внесен в Раду
Львовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английскимЛьвовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английским
В Киеве зарегистрированы только 30 хостелов, остальные работают нелегально, - КГГАВ Киеве зарегистрированы только 30 хостелов, остальные работают нелегально, - КГГА
Коломойский хочет долю в ПриватбанкеКоломойский хочет долю в Приватбанке
Блок рекламы


Похожие новости

Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
Госпіталь Нацгвардії розіграв в сім’ї депутата-«тимошенківця» третину мільйона на м’ясо
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Последние новости

Подгружаем последние новости