Роботодавець Януковича-молодшого заборгував 10 мільйонів залізниці за оренду вагонів

ДП «Одеська залізниця» розірвало договір оренди вантажних вагонів з ТОВ «Укртранслогістик-1». Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 14 грудня.

«Укртранслогістик-1» серпня 2013 року почав орендувати в залізниці 300 вантажних вагонів. Орендна плата за вагони мала складати не менше 10% на рік від вартості вагону з урахування відновлювального ремонту, а також коригувалася щомісяця на індекс інфляції.

З березня 2015 р. орендар перестав платити за вагони і в нього накопичився борг перед залізницею на 8,35 млн грн. Також в матеріалах справи є підписаний звіт звірки взаємних розрахунків за березень-липень 2015 р., за яким борг становить 10,97 млн грн.

«Укртранслогістик-1» претензії заперечував і, зокрема, вказував на те, що ремонтував вагони і це мало зараховуватись в орендну плату. Однак суд зауважив, що по договору, орендар був зобов’язаний робити такий ремонт за свій рахунок, і договір розірвав.

Чи буде «Одеська залізниця» стягувати заборгованість по оренді вагонів невідомо.

Щонайменше до квітня цього року власниками «Укртранслогістик-1» були донеччани Овейс Мургустов і депутат Донецької міської ради від Партії регіонів Анатолій Газарян. Віднедавна фірма записана на Сергія Дікарева, який з вересня значиться директором фірми.

У 2004 році Анатолій Газарян виступив співзасновником ТОВ «БК-Інжиніринг», в якому до 2006 року першим заступником гендиректора офіційно працював молодший син президента Віктор Янукович. На початку цього року молодший син Януковича трагічно загинув у Росії, провалившись під кригу в озері Байкал.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В работе Приватбанка произошел масштабный сбойВ работе Приватбанка произошел масштабный сбой
Проект бюджета-2020 внесен в РадуПроект бюджета-2020 внесен в Раду
Львовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английскимЛьвовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английским
В Киеве зарегистрированы только 30 хостелов, остальные работают нелегально, - КГГАВ Киеве зарегистрированы только 30 хостелов, остальные работают нелегально, - КГГА
Коломойский хочет долю в ПриватбанкеКоломойский хочет долю в Приватбанке
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Последние новости

Подгружаем последние новости