«Київпастранс» віддасть 115 мільйонів за дизель, з них чверть новачку з кримінальним провадженням

КП «Київпастранс» 1 грудня за результатами тендеру уклало угоди з низкою підприємств на постачання 8 млн літрів дизельного палива на суму 114,61 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Дизель мають поставити до кінця грудня 2016 року. Вартість палива становить 14,3-14,4 грн за літр.

Зокрема, у ТОВ «Вог Аеро Джет» замовили палива на 43,01 млн грн. «Вог Аеро Джет» через низку фірм належить нідерландській «Вест Оіл Груп Холдінг І.В.» і входить в групу «Континіум» Степана Івахіва й покійного нардепа Ігоря Єрємєєва. Згідно з даними ВДЗ, ТОВ «Вог Аеро Джет» виграло тендерів на суму 8,99 млрд грн.

Восени «Вог Аеро Джет» фігурувало у кримінальному провадженні проти керівництва ДП «Укргазвидобування» за підозрою у привласненні, розтраті майна та зловживанні службовим становищем, а саме у продажі за попередньою змовою низці приватних фірм, у т.ч. «Вог Аеро Джет», палива за заниженими цінами. Однак у листопаді суд виправдав екс-голову правління УГВ Сергія Костюка: слідчі не змогли довести отримання неправомірної вигоди при укладанні контракту з «ВОГ», а щодо цін суд зазначив, що оскільки КМУ не встановив фіксованої ціни на скраплений газ УГВ, то немає підстав говорити про її заниження та завдання шкоди УГВ.

Єдиним конкурентом «ВОГу» по двох лотах із трьох виграних було ТОВ «КиївАгроНафтоТрейд», власниками котрого є Юрій Непом’ящий і Олександр Савицький. Раніше Непом’ящий був співзасновником ТОВ «Ю.С.А.», пов’язаного з головним інженером «Київпастрансу» Юрієм Бомбандьоровим. Сам «Київагронафтотрейдер» отримав на нинішньому тендері замовлення на 14,34 млн грн.

Окрім того 28,66 млн грн. отримає ТОВ «Прем’єр-Ліга», власником котрого значиться Сергій Житник, котрий у 1994-2008 роках був директором ТОВ «КЛО». Також до Житника співвласниками «Прем’єр-Ліги» були Микола Панченко і Олексій Харчістов. Панчеко теж був директором, а наразі значиться одноосібним власником ТОВ «КЛО». Харчістов був співвласником «КЛО» у 2000-2013 роках. Раніше «Київпастранс» часто замовляв бензин у «КЛО». Згідно з даними ВДЗ, ТОВ «Прем’єр-Ліга» виграло тендерів на суму 92,93 млн грн.

Також 28,60 млн грн. отримає ТОВ «Трейд Коммодіті». Ця фірма зі статутним капіталом у 7,40 тис грн почала вигравати тендери у 2015 році і за цей час отримало підрядів на суму 249,75 млн грн.

Власником компанії з 2011 року є Вадим Майко, однак до того вона належала Віталію Вовченко і Олександру Масленко. Вовченко і Масленко також були співвласниками ТОВ «Поліхім-Дніпро», пізніше фірму також переписали на Вадима Майко.

Обидві фірми влітку фігурували в спільному кримінальному провадженні. Слідчі стверджують, що «Поліхім-Дніпро» ухилявся від сплати акцизу, при імпорті видаючи реформат за основу для лаків і фарб, при цьому однією з фірм, котрим «Поліхім» продавав його, був «Трейд Коммодіті», в котрого у свою чергу знайшли підакцизні товари, що не відповідають ДСТУ.

Крім того, щодо «Трейд Коммодіті» зареєстроване ще одне кримінальне провадження з підозрою в формуванні податкового кредиту через угоди з низкою компаній, що мають ознаки фіктивності.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)
Цены на нефть продолжают падениеЦены на нефть продолжают падение
Tata Steel пошла на уступки рабочим в НидерландахTata Steel пошла на уступки рабочим в Нидерландах
Мисто Банк хотят объявить неплатежеспособным — СМИМисто Банк хотят объявить неплатежеспособным — СМИ
ПриватБанк не смог отсудить у Коломойского 247 АЗСПриватБанк не смог отсудить у Коломойского 247 АЗС
Блок рекламы


Похожие новости

Некоторые АЗС опустили цены на дизель ниже 20 грн/литрНекоторые АЗС опустили цены на дизель ниже 20 грн/литр
Украина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSииУкраина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSии
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
Последние новости

Подгружаем последние новости