Донецькі «родички» розпиляли 8 мільйонів на пальне для «Донбасенерго»

ПАТ «Донбасенерго» 10 квітня за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ «Торговий Дім Славута» на постачання палива на загальну суму 8,45 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З квітня по червень фірма постачатиме бензин А-92 по 12,50 грн./л (усього 67 500 л), а також дизельне паливо по 11,80 грн./л (усього 645 000 л).

До участі у тендері було допущено дві компанії: ТОВ «ТД Славута» і ПП «Торгово-виробнича компанія» («ТВК»).

Власниками «Славути» є Андрій Гарбуз та Ганна Гришанова, обидвоє з Краматорська.

Гарбуз також раніше був співзасновником ТОВ «Торговий дім Вітарт». Цю фірму він створював у 2007 р. з Михайлом Буровим, сином Володимира Бурова, члена наглядової ради ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» Сергія Близнюка, сина Анатолія Близнюка, екс-очільника Мінрегіонрозвитку, а нині народного депутата від Партії регіонів. Сам Михайло Буров до квітня 2011 року був партнером дружини Сергія Близнюка Олени по фірмі ТОВ «Ікос Інвест».

Що ж до Гришанової, то вона свого часу була директором фірми «Експерт-Центр». Наступною за Гришановою цю посаду зайняла Ольга Карманова, на яку записаний єдини конкурент на тендері – «Торгово-виробнича компанія».

«Експерт-Центр» наразі переоформлений на Світлану Рудоман. Раніше, у 2008-2011р.р. директором фірми був Руслан Рудоман, який мав спільний бізнес зі згаданим вище власником «Славути» Андрієм Гарбузом – ТОВ «КраматорськНафтопродукт» (нині ліквідоване).

До середини 2011 року усі три згадані фірми, «Славута», «ТВК» і «Експерт-Центр», були приписані за однією адресою в Слов’янську Донецької області – по вул. Чубаря, 6. Пізніше «Торгово-виробничу компанію» перереєстрували на вул. Паризької Комуни, 23, а «Експерт-Центр» – на Карла Маркса,12. При цьому, згідно з даними ЄДР, у фірм і досі спільний телефон – 2-89-09.

На тендери ці компанії фірми також часто приходять попарно: так у лютому було розіграно 29 млн грн. на паливо, запчастини й трансформатори для «Центренерго».

За останні шість років фірма «ТД Славута» виграла тендерів на 848,68 млн грн. «ТВК» з 2008 року виграла тендери на 2 556,30 млн грн., більшу частину з яких склали підряди на постачання вугілля для «Центренерго».Що ж до «Експерт центру», то він почав вигравати державні тендери у 2010 році, усі підряди на 48,27 млн грн. отримано у «Центренерго».

Відтак загальні тендерні здобутки цієї групи за п’ять років становлять 3,43 млрд грн.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Кабмин разрешил "Нафтогазу", "Укрзализныце" и "Укрпочте" избавиться от лишнего имуществаКабмин разрешил "Нафтогазу", "Укрзализныце" и "Укрпочте" избавиться от лишнего имущества
На крыше дома на Майдане начали демонтаж незаконной надстройкиНа крыше дома на Майдане начали демонтаж незаконной надстройки
Работу ДнепроГЭС планируют продлить на 50 летРаботу ДнепроГЭС планируют продлить на 50 лет
На крыше дома на Майдане Независимости появилась надстройкаНа крыше дома на Майдане Независимости появилась надстройка
Киевская полиция возбудила дело из-за надстройки на крыше дома на МайданеКиевская полиция возбудила дело из-за надстройки на крыше дома на Майдане
Блок рекламы


Похожие новости

Військові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з КитаюВійськові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з Китаю
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Последние новости

Подгружаем последние новости