УЕФА включил сейв Трубина в матче с "Реалом" в топ-2 игрового дня Лиги чемпионов

Лука Модрич не смог пробить украинского голкипера.

Анатолий Трубин

Накануне в матче 4-го тура Лиги чемпионов "Реал" в Мадриде обыграл "Шахтер" – 2:1.

Несмотря на два пропущенных гола, голкипер гостей Анатолий Трубин смело может записать этот поединок себе в актив.

В первом тайме при счете 0:0 Трубин совершил яркий сейв: отразил удар в упор от Луки Модрича.

Также УЕФА отметил сейв вратаря "Милана" Чиприана Татарушану в матче с "Порту" (1:1).

? Sensational stops! Who did it best?

?? Ciprian T?t?ru?anu
?? Anatolii Trubin@GazpromFootball | #UCLsaves | #UCL pic.twitter.com/sBc7huTqo8

— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) November 3, 2021

Українська тенісистка Калініна вперше увійшла до топ-25 світового рейтингуУкраїнська тенісистка Калініна вперше увійшла до топ-25 світового рейтингу
До складу збірної України з волейболу включили гравця, який виступав у РФДо складу збірної України з волейболу включили гравця, який виступав у РФ
Збірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛЗбірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛ
Без уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з АнглієюБез уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з Англією
Стали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з АнглієюСтали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з Англією
Головний тренер збірної України з хокею зробив вкидання шайби перед матчем НХЛГоловний тренер збірної України з хокею зробив вкидання шайби перед матчем НХЛ
Лобановський увійшов до топ-25 тренерів в історії футболуЛобановський увійшов до топ-25 тренерів в історії футболу
Футболісти збірної Ірану не стали співати гімн перед матчем з Англією на ЧС-2022Футболісти збірної Ірану не стали співати гімн перед матчем з Англією на ЧС-2022
Катар звинуватили у підкупі суперника перед матчем-відкриттям ЧС-2022Катар звинуватили у підкупі суперника перед матчем-відкриттям ЧС-2022
"Шахтар" втратив лідера перед вирішальним матчем у Лізі чемпіонів"Шахтар" втратив лідера перед вирішальним матчем у Лізі чемпіонів