"Розжерлася": кума Дзідзьо Цибульська зізналася, як ставиться до своєї фігури

Оля Цибульська

Син куми Дзідзьо Олі Цибульської здивував словами про вагу мами.

Як пише Politeka.net, після зауваження сина Цибульської довелося прокоментувати, як вона ставиться до своєї фігури.

Співачка знімала сторіз зі своїм сином Нестором, позуючи в купальнику, коли хлопчик несподівано звернув увагу на її фігуру.

"Ма, може сядеш на дієту? А то вже...», - поцікавився Нестор, пошарпавши маму за боки.

Після цього шанувальники поцікавилися, чи соромиться Цибульська своєї фігури.

"Я не соромлюся! Я просто сказала своєму тілу, і мій син сказав моєму тілу, що я розжерлася. Подивилася фотки, де я красива і струнка і захотілося назад. Так що треба якось брати себе в руки і не заїдати стрес...а заливати", - пожартувала Цибульська. У цей момент вона поливала зі шланга зелень.

У бесіді з шанувальниками співачка також зізналася, що всіма силами не дає своєму «даху поїхати» на тлі всього жаху в країні.

"Тому що якщо вона поїде-фінал один. Фіаско. А коли ти тримаєшся – варіантів мільйон. Вони не прості. Але точно є", - написала Цибульська.


Дарья Волкова, politeka.net

Интересные новости
Помер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозуПомер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозу
Блок рекламы


Похожие новости

Надя Дорофєєва зізналася, чому Кацурін їй двічі робив пропозиціюНадя Дорофєєва зізналася, чому Кацурін їй двічі робив пропозицію
Кошмал зі "Сватів" зізналася, як їй нав'язували інші стандарти краси: "Породжує комплекси"Кошмал зі "Сватів" зізналася, як їй нав'язували інші стандарти краси: "Породжує комплекси"
"Тієї дівчинки, яка вірила в казки більше немає": Саніна з The Hardkiss зізналася, що сильно вплинуло на її життя"Тієї дівчинки, яка вірила в казки більше немає": Саніна з The Hardkiss зізналася, що сильно вплинуло на її життя
Jerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити порядJerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити поряд
Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."
"Мені не соромно": Астаф'єва зізналася, яке відео записувала для Залужного"Мені не соромно": Астаф'єва зізналася, яке відео записувала для Залужного
Гросу зізналася, чи збирається повертатися зі США в Україну: "А взагалі..."Гросу зізналася, чи збирається повертатися зі США в Україну: "А взагалі..."
Нікітюк зізналася, чому вона знову "безробітна" і чим займається: "А поки що дивіться..."Нікітюк зізналася, чому вона знову "безробітна" і чим займається: "А поки що дивіться..."
Цибульська описала, як змінився український шоу-біз: "Ми боролися за це всіма силами"Цибульська описала, як змінився український шоу-біз: "Ми боролися за це всіма силами"
Залужний оцінив куму Дзідзьо Цибульську, зірка не стрималася: "Прокоментував..."Залужний оцінив куму Дзідзьо Цибульську, зірка не стрималася: "Прокоментував..."
Последние новости

Подгружаем последние новости