ChatGPT почне виплачувати користувачам до 20 000 доларів за пошук помилок

Користувачі ChatGPT можуть отримати від 200 до 20 000 доларів за те, що вони виявлять вразливість у системах штучного інтелекту. Компанія OpenAI, що займається розробкою нейромережі, виплатить грошові компенсації найуважнішим користувачам.

ChatGPT почне виплачувати користувачам до 20 000 доларів: за що можна отримати винагороду

Користувачам запропонували уважно переглянути певні функції чат-бота та структуру того, як системи компанії обмінюються даними зі сторонніми сервісами, та повідомити про помилки, якщо вони будуть. Таким чином просто потрібно побути тестувальником і пошукати баги. Мабуть, знайти помилки буде не так просто.

В OpenAI зазначили, що розмір винагороди залежить від серйозності помилок, про які повідомляють користувачі.

Проект програми з винагород створений у партнерстві з краудсорсинговою платформою Bugcrowd. На сьогоднішній день це одна з найбільших світових онлайн-компаній зі збирання помилок та розкриття вразливостей в інтернет-мережі.

ChatGPT почне виплачувати користувачам до 20 000 доларів: за що можна отримати винагороду

Розробники перерахували низку загроз, виявлення яких не винагороджується. Це проблеми, пов'язані зі змістом підказок та відповідей моделі, які не надають додаткового безпосередньо перевіреного впливу на кібербезпеку.

Роботодавці у всьому світі зараз активно наймають співробітників, які вміють поводитися зі штучним інтелектом. Такі навички на сьогоднішній день можуть стати в нагоді рекрутерам, ком'юніті-менеджерам, SEO-фахівцям, директорам з маркетингу та project-менеджерам.

Крім того, штучний інтелект у найближчому майбутньому може замінити до 300 мільйонів фахівців, що вплине на ринок праці та світову економіку.

Раніше повідомлялося, які професії можуть зникнути через штучний інтелект ChatGPT.


Лобанова Єлизавета, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости