ТОП-10 євроблях, які привозили до України у квітні

У квітні в Україну найбільше вживаних автомобілів ввезли бренду Volkswagen. За даними Інституту досліджень авторинку, найпопулярнішою євробляхою серед українців минулого місяця став Volkswagen Golf.

ТОП-10 євроблях, які привозили до України у квітні

Зокрема, у квітні 2023 року в Україну ввезли 1060 б/в автомобілів Volkswagen Golf. З яких країн - не уточнюється. Мабуть, цю модель українці найчастіше купують у Німеччині.

На другому місці знаходиться Skoda Octavia. Минулого місяця українці купили за кордоном і ввезли в Україну 745 вживаних автомобілів Octavia. На третьому місці Renault Megane – 714 автомобілів.

Дещо здав свої позиції Volkswagen Passat. Він знаходиться на четвертому місці за кількістю ввезених в Україну моделей. Так, у квітні 2023 року в нашу країну ввезли 656 вживаних автомобілів Passat. Але Volkswagen Passat як і раніше, як бачимо, має велику популярність серед українців. І на наш погляд цілком заслужено.

Замикає п'ятірку б/в автомобілів, які найчастіше ввозили в Україну в квітні 2023 року, Renault Scenic (549).

Минулого місяця українці за кордоном також активно купували такі б/в моделі: Nissan Leaf, Nissan Qashqai, Ford Focus, Volkswagen Touran та Skoda Fabia.

ТОП-10 євроблях, які привозили до України у квітні

Привертає увагу той факт, що з усіх вищевказаних автомобілів, тільки один кросовер - Nissan Qashqai. Чому найчастіше українці за кордоном купують вживані звичайні легкові автомобілі, а не кросовери – загадка. Мабуть, річ у ціні. В Україні на ринку нових автомобілів домінують кросовери.

До речі, у квітні 2023 року в Україні продали близько 5000 нових автомобілів. Це на 284% більше ніж за аналогічний місяць минулого року. У п'ятірку нових автомобілів, що найкраще продаються в нашій країні, у квітні 2023 року увійшли тільки кросовери: Renault Duster, Toyota RAV-4, Mazda CX-5, Nissan Qashqai, і BMW X1. Виділимо Renault Duster, який уже багато місяців поспіль лідирує на українському ринку нових автомобілів.

Найчастіше нові автомобілі минулого місяця купували мешканці Києва та Київської області, а також мешканці Дніпропетровської, Львівської та Одеської областей. Практично не було продажу у областях, де ведуться активні бойові дії (крім Харківської області).

Нагадаємо, з 1 травня всім українським водіям скасували одне важливе обмеження. Щоправда, скасували не назавжди.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости