У США назвали найбезпечніші автомобілі 2023 року

Американський Страховий інститут безпеки дорожнього руху (Insurance Institute for Highway Safety) назвав найбезпечніші автомобілі 2023 року модельного року. До цього рейтингу увійшли 48 моделей різних автовиробників.

У США назвали найбезпечніші автомобілі 2023 року

Потрібно відзначити, що серед автомобілів 2023 року стало менше моделей, які удостоїлися високої оцінки за безпеку. Так, вищі оцінки за безпеку (Top Safety Pick+ та Top Safety Pick) від інституту IIHS (він проводить свої краш-тести) отримала 101 модель автомобілів 2022 модельного року. Серед моделей 2023 року випуску ця цифра приблизно вдвічі менша.

Але це не означає, що автомобілі стали менш безпечними для водіїв, пасажирів та пішоходів. Справа в тому, що інститут IIHS у минулому році став суворіше оцінювати надійність автомобілів. З'явилося кілька нових критеріїв, щоб можна було претендувати на найвищі оцінки за безпеку.

Усього було 48 переможців. 28 із них отримали найвищу оцінку за безпеку - Top Safety Pick+, а решта удостоїлася нагород Top Safety Pick.

Найбільше найвищих оцінок за безпеку отримали автомобілі Toyota та Lexus. Вони мають 9 моделей отримали оцінку Top Safety Pick+, а ще 6 моделей – оцінку Top Safety Pick.

У США назвали найбезпечніші автомобілі 2023 року

У категорії SMALL CARS найбезпечнішим названо автомобіль Acura Integra, у категорії MID-SIZE CARS - Subaru Outback, у категорії LARGE LUXURY CARS - Genesis G90.

У категорії SMALL SUVS найбезпечнішими назвали кросовери Honda CR-V, Honda HR-V, Lexus UX, а також Subaru Solterra, випущені після жовтня 2022 року.

У категорії MID-SIZE SUVS найбезпечнішими назвали Hyundai Palisade, Kia Telluride, Nissan Pathfinder, Subaru Ascent, Toyota Highlander та Volkswagen ID.4.

У категорії MID-SIZE LUXURY SUVS найбільше безпечних автомобілів. Це, наприклад, Acura MDX, Acura RDX, Infiniti QX60, Lexus NX, Lexus RX, Tesla Model Y та Volvo XC90.

Найбезпечніші мінівени 2023 модельного року - Honda Odyssey і Toyota Sienna.

У категорії LARGE PICKUPS високу безпеку мають Rivian R1T crew cab, Toyota Tundra crew cab і Toyota Tundra extended cab.

У США назвали найбезпечніші автомобілі 2023 року

Всі перераховані вище автомобілі 2023 року отримали вищу оцінку за безпеку від інституту IIHS - Top Safety Pick+.

Нагадаємо, раніше британський журнал What Car назвав 10 найнадійніших вживаних автомобілів.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости